Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha arra mennétek haza, hogy a párotok épp megcsal titeket? Ráadásul pont a közös szobátokban.

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek.! Mert nyilván senki sem szállna be hármasozni.
2016. aug. 21. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Fogapmam sincsen miert ...

De anno volt egy karamolom, nekem jottek hatulrol, ott is az eslo dobbenet utan elkezdtem nevetni


Valszeg a megkonnyebbulea miatt

A kapcsolat addigra mar a veget jarta es gondolkodtam h hogyan szakitsak - szal orultem h okot adott ra

De ettol meg maga a teny megviselt csak kesobb jott ki ez rajtam

2016. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Én biztos, hogy kiakadnék. Attól függően, hogy alapból milyen kedvem van, vagy eszméletlenül ordítanék, vagy amolyan "vihar előtti csend" módon közölném, hogy takarodjanak mind a ketten, de most rögtön - azt se várnám ki, míg felöltöznek, kapja a cuccát, öltözhet a folyosón vagy az utcán, nem érdekel.

Elég sírós vagyok alapból, szerintem az ajtó kulcsra zárása után bőgnék. Sokat.

Hogy utána mi lenne, nem tudom. Nyilván találkozni kéne még, visszaadni a cuccokat, meg ilyeneket, de az biztos, hogy jó pár napig elérhetetlen lennék, leginkább a másik fél érdekében - első dühömben lehet, hogy nekimennék, ha magyarázkodni próbál. :D

2016. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!