Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakitottam a párommal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a párommal, aki úgy érzem, h átvert. Ti tudnátok békésen intezni? Szerintetek ez nagyon csúnyanak számít?

Figyelt kérdés
Szakitottam a bnommel 3 év után.. A szakítás napján már annyira idegesítően viselkedett, h nem bírtam. Aztán kiderült, h ezzel provokálta ki mivel már volt más a láthatáron és ismerkedtek alattam. Utána meg az elválásnál néhány dologban nem igazan volt korrekt. Ti tudtátok volna ezt szépen kezelni? Mi után szét mentünk meg halogatta a tartozását felém. Pedig tudta volna rendezni, de én úgy voltam vele, h normális leszek vele szemben, Tisztelem annyira. Előtte már 3 hónapja kérte a penzt, amivel úgy voltam, h ha nem megyünk szét el sem kertem volna. Soha egy szóval sem mondtam, h adja majd vissza vagy ilyesmi. 1,5 hónap alatt nem sikerült rendeznie, ami alatt 2x kapott fizetést.. A fizetésének a fele volt a tartozás amúgy. A 2. alkalommal amire ígérte a fennmaradó részt, oda jött és azt mondta, h most vett nyári gumit az autójára, és meg nem tudja odaadni. Aztán amikor megtudtam, h már alattam is megvolt az uj, meg hogy egyáltalán van új, rá szóltam, h rendezze, mert én nem fogom finanszírozni, h eljárjon hozza(mivel egy másik városban van). Ő erre azt válaszolta, h nekem ehez semmi közöm. Meg a pénzhez nincs köze ennek. Aztán össze vesztünk. Nem igazán a pénzen, hanem, h már alattam is ismerkedett vele. Nyilván én is hibás vagyok ha így alakult. Nem is szándékozom csak a volt bnomet hibáztatni. De sztem ez akkor sem volt szép. Aztán velem szoba sem állt, pedig köszönhet nekem eleg sok mindent. A veszekedés után egyből rakott ki közös képet, a netre, amit az ismerosi korunk mondtak nekem. Én meg 1 nap jól felhuztam magamat, amikor már tobben is mondta nekem, h alattam is ismerkedtek, aztán utána mentem és megmondtam, h hívja oda a barátját. Aztán megmondom a véleményemet. Oda jött a fiú, és hozott magával meg egy srácot. Mint akik verekedni akarnak...:/ Aztán elmondtam neki, h nagy paraszt húzás volt, h olyannak udvarolt akinek van v.kije. Persze a bnomnek kellett volna tudnia, h hol a helye, de egyik részről sem volt szép. Kiosztottam, meg a volt bnomet is. Hozza teszem, h kulturált hangnemben. Nem sértettem senkit. A bnom közben úgy ült a kocsiban, h sirt és remegett, pedig nem bantottam, és egy rossz szót nem szóltam hozza. Meg ott vigasztaltak, h jól van-e... Utána azt írta, h én követtem öt és, h nem akar többet találkozni meg beszélni velem. Előtte sem találkoztunk. Meg én sem akartam vele. Értem, h itt bőven voltak hibák a részemről, de csak az én reszemrol?? Szerintetek ez nagyon csúnya szakitasnak számít?

2019. máj. 17. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Te nem vagy hibás semmiben. A csaj egy gerinctelen kva. Pont.
2019. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
gerinctelen szutyok a volt barátnőd szard már le jobbat érdemelsz!
2019. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az adott szituból a legjobban és legkorrektebben jöttél ki. Jól tetted, hogy elmondtad, amit kellett. Ez a nő egy lepra szutyok (elnézést), jobbat érdemelsz és jobbat is fogsz találni. Fel a fejjel, sok sikert a jövőhöz!
2019. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi durvát nem tettél. Az exed tényleg gerinctelen.

Fizetett már?

2019. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, sőt le a kalappal. A csajszi bőgőtt meg remegett a kocsiban szep visszaigazolas h egy kis ribi es ezzel o is tisztában van. Egy kéretlen jo tanács pénzt ne adj kölcsön kapcsolatban ha van gyerek kozos lakas ház oké.. de addig nagy bajod is lehet belőle ha egy rutinos szukaval kerülsz szembe...
2019. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De tényleg, most miert remegett meg sir valaki egy ilyen helyzetben?!? Soha életemben nem bantottam sehogyan sem. Sosem kellett tőlem félnie senkinek. Miert csinál ilyet v.ki!?
2019. jún. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!