Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek érthető ha szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető ha szakítottam a barátnőmmel az alábbiak miatt?

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolatunk alatt többször kikezdtek vele, ő állandóan azzal a kollégájával vitette haza magát, aki felső testét tapogatta. Én ezt szó nélkül tűrtem egy ideig. Ő esküdözött, hogy több nem történt, de egyszer részegen a barátnőjénél és annak élettársánál, akik nyitott kapcsolatban éltek volt szexuális kapcsolata a férfival, amit azonnal el is mondott mély fájdalmat okozva ezzel. Az valahogy nálam nem működik, hogy szeretek valakit és állandóan féltenem kell attól, hogy lecsapják a kezemről. Állandóan kisebbségi komplexusokkal kell küzdenem, mert tudom, hogy a másik jobban néz ki nálam. Néha voltak árulkodó jelek, mégis vele maradtam, mert szerettem, de egy idő után elszakadt nálam a cérna. Mindig azt állította, hogy neki nem jelentett semmit, hiszen az csak szexuális kapcsolat volt. Ő egyet vallott be, de szerintem volt neki több is. Vagy azt mondom, hogy minden ronda lányt elviszek most már, mivel a szépeket úgyis lenyúlják. A másik lehetőség, hogy szerzetesi életet kezdek élni.
2015. júl. 28. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető. Ez nem kapcsolat. Nem tudom, talán biztonsági tartalék voltál, a jó ég tudja.


A megoldásaid nevetségesek, de ahogy a sértődöttséged elmúlik, tovább tudsz majd lépni. A csúnya lányok is át tudnak verni és a szépek is lehetnek korrektek. Ahogy remetének sem kell menni, mert kifogtál egy gerinctelen nőt. Van ilyen. Férfiban is. Mégis léteznek normális kapcsolatok. Türelem és idő kell neked!

2015. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elhagytad. Nem érdemel meg...ha annyira pasizni akar, akkor menjen és élje ki magát szingliként.
2015. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

A szakítást jól tetted,viszont emiatt ne fordulj be.

Lesz majd később normálisabb barátnőd,aki tényleg szeretni fog.

2015. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abszolút meg tudlak érteni. A nyitott kapcsolat csak úgy működik, ha meg van beszélve előre és mindketten beleegyeznek. Ez a szex nekem nem jelent semmit szöveg nem mentség, amikor jól tudja, hogy a másiknak ez nem fér bele és fájdalmat okoz vele.
2015. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Jol dontolttel, hogy kirugta. En mar a tapogatas utan kirugtam volna. Nekem gyonyoru szilikonmelleim vannak es sokmindenki szeretne tapogatni, de megmondom, hogy nem lehet. Ha felemnyul, kivedem es nem jut el a keze a mellemig. Intelligens ember meg ilyen kerdest se tesz fel. Tiszteletlensegnek tartom. Akkor is, ha van baratom, es akkor is, ha nincs. Raadasul , amikor van baratom, akkor nem engedek meg masoknak ilyen flortoles jelegut se, nemhogy tapogatast. En nem csinalok magambol hulyet: ha ugy fontottem, hogy jarok valakivel, akkor visszautasitok mindenfajta kozeledest mas pasiktol. Es kitartok a dontesunk mellett. Ha nem vagyok elegedett a pasimmal es nem tudunk valtoztatni a helyzetunkon, akkor inkabb szakitok. De atb. Szni nem fogom.

A volt bnod egy szemetlada volt. Nem cSodalom, hogy sokan megverik az ilyen noket. N

2015. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt. Egy gerinctelen ribizli ez, megáll mindenkinek. Jobbat érdemelsz.
2015. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jól tetted hogy elhagytad. én egy csók miatt is szakítanék a barátommal, nem hogy valakivel szexuális kapcsolatot létesítsen, te jó isten. meg amúgy is úgy látom a vérében van a k**rvaság. tuti megcsalna később is. és tuti hazudozik neked. felejtsd el.
2015. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló. Ez már megtörtént.
2015. aug. 3. 20:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Az elfelejtésre gondolok.
2015. aug. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!