Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rosszul tettem, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés
Összejöttem 1 lánnyal,nagyon szimpatikusnak tűnt meg tetszett is. 1 hónapja együtt voltunk mikor meséltem a munkatársamnak. Ő mondta,hogy vigyázzak vele,mert az előző barátját a munkatársam haverjával csalta több hónapig is. Nagyon ledöbbentem és mondtam neki,hogy mit hallottam róla. Nemnagyon tetszett neki a szembesítés de bevallotta,hogy igaz. De aztmondta azért csalta meg a barátját mert elhanyagolta...és én egész más vagyok engem nem tudna megcsalni. Akivel megcsalta egy ilyen tipikus hülyegyerek(drogozni is szokott..).Én mondtam neki,hogy ez nagyon nem tetszik nekem kiábrándultam belőle és inkább szakítottam.Utána hetekig próbálkozott keresni végül letiltottam mindenről.A lány 24 én 29.Jól döntöttem szerintetek?
2016. máj. 29. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha kiábrándultál belőle, akkor igen.

Egyébként meg....

2016. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megváltozott róla a világképed azt hitted egy égi tünemény egy csoda, aztán mégse....ja ahogy írták kiábrándultál belőle van ez így.

És így értelme sem lenne.

2016. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi közöd a múltjához..én szakítottam volna veled, ha nekem álltál volna számon kérni.
2016. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én komoly kapcsolatra olyan nőt akarok aki minimum nem megcsalós tipus. Az olyan nőben aki hónapokig képes megcsalni a párját és még 1 évig mégis vele marad a körülményektől függetlenül nem tudnék megbízni hosszútávon. Ráadásul,hogy egy semmirekellővel csalta meg.
2016. máj. 29. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor sincs jogod kutakodni más múltjában..meg ahhoz sincs jogod, hogy megmond, ki a semmirekellő és ki nem.
2016. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne jogom,ha egy hosszútávú kapcsolatot akarok és a hűség alapfetétel nálam akkor jogom van nem elfogadni. A drogos gyereket meg jogom van semmire kellőnek tartani ha már hétköznap drogozik abból kevés eséllyel lesz egészséges személyiségű ember.
2016. máj. 29. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát bennem is megtört volna valami. Utálom a hűtlenkedést, egyáltalán nem gerinces viselkedés, ha valami nem tetszik akkor szakítani kell és ennyi. Szerintem jól tetted, nekem se kellene ilyen fiú lányként, a hűség alapvető feltételem.
2016. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jol tetted. Mint ahogy' a két éves Pistike is jol teszi amikor bekakil (éppen az kellett neki!).
2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők mindig ezzel a sablon dumával jönnek és azt hiszik, hogy működik de többet ártanak vele mint gondolnák. "Semmirekellő volt az exem és nem figyelt rám sőt még drogozott is csak ezért csaltam meg de veled sose tudnám megtenni". Nyilván az előző pasijának is azt mondta , hogy őt nem csalná meg aztán mégis. Úgy a korrekt , h ha rossz a kapcsolat akkor lezárod. Így , hogy egy évig csalta titokban elég jellemtelen. Én sem kezdtem volna vele. Szerintem jó döntés volt. Legalább rájön , hogy a tetteinek következménye is van.
2016. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!