Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani a lányotoknak, hogy tudta, hogy az anyja megcsal titeket, de nemhogy nem szólt róla, de még falazott is neki?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nagyon fàj, nem is tudom melyok fáj jobban a kettő közül. Amikor pedig megkérdeztem hogy miért hazudott ő is, csak a vállát vonogatta...
2019. ápr. 6. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Szülőként meg kell próbálnod megbocsátani neki. Nagyon nagy hülyeséget csinált, én nem tudom egyáltalán szóba tudnék-e állni vele a helyedben.

Mégis azt mondom (innen, kívülről nézve könnyű) hagyj időt magadnak hogy megnyugodj és gondold végig a lányod születésétől kezdve minden olyan pillanatát az életének amire örömmel emlékszel vissza. Ezek után talán könnyebb lesz rendezni vele a viszonyodat.

Vele pedig tudasd hogy nagyon szereted, pont ezért esett ilyen rosszul amit tett. Talán ha felfogja hogy mit is tett, bűntudata lesz és tenni fog azért hogy javuljon kettőtök kapcsolata.

2019. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Megmondanám neki, hogy ezt soha nem tudom neki megbocsátani. Nyilván a lányom maradna, nyilván szeretném, de ő egy 29 éves felnőtt. Cinkos volt. Ennek megfelelően kezelném. Biztos, hogy a pénzcsapot is elzárnàm. Majd az anyját meg a bikáját vegye le és ami szinte biztos, hogy nem is örökölne utánam semmit. A helyedben azt tenném, hogy elmennék utazgatni, egy kicsit kényeztesd magad és sz@rd le azokat, akik elárultak. Itt ez történt.
2019. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Az egy dolog, hogy nem akarok valakinek fájdalmat okozni és nem mondom el amit sejtek... De falazni? Ilyen undorító dolgokban senki kedvéért nem vennèk részt...
2019. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Haat, lehet hogy sértődös vagyok, de igen.

Legalábbis egy darabig. Legalább az anyjat probalta volna rávenni, hogy hagyja abba vagy mondja el nekem.


Egy darabig kerülnem ha kerdez valamit csak a vállamat huzgálnam.


Aztan persze ugyanúgy a lanyom megbocsájtanek neki.

Viszont forditott helyzetbe neked is falazna.

2019. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben igenis haragudnék rá. Egy felnőtt emberről van szó. Aki mindkettőtök gyereke..így elvárható lenne, hogy ha estleg az anyját jobban szereti ( amit nem kéne) mert mégiscsak az anyja de egyformán tiszteljen mindkettőtöket. Ahelyett, hogy falazott volna inkább rászólt volna, akár össze is veszett volna az anyjával, hogy nem hajlandó végignézni ahogy az apját átveri. Ráadásul nem tudom jól látom e de megbánást sem látok nála.

Hát nem tudom mit tennék a jövőben.

2019. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!