Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani a lányotoknak, hogy tudta, hogy az anyja megcsal titeket, de nemhogy nem szólt róla, de még falazott is neki?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nagyon fàj, nem is tudom melyok fáj jobban a kettő közül. Amikor pedig megkérdeztem hogy miért hazudott ő is, csak a vállát vonogatta...
2019. ápr. 6. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Igent, megbocsátanék. Ki tudja mivel lett zsarolva. Akár hány éves, mindig a gyerekem marad, és undorító dolog belevonni a gyereket a szülők dolgában, pláne megcsalásba!!
2019. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Meg. A gyereken is volt teher elhiheted, gondolom nem örömmel hazudott.

Nem ő rá kell haragudni.

Hanem a ribire...és kitenni a szűrét!

2019. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
A hűséget nem büntetni kell, itt pedig az édesanyjáról van szó..tudod ez azért már kötelék.
2019. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
29 éves lesz idén a lányom, pontosan tudta és érezte a súlyát annak amit csinált. Persze nem gyűlölöm nem vagyok rà annyira dühös, inkább fáj, hogy elárult. Azt hittem többet jelentek neki, annál hogy ilyen csúnyán átverjen.
2019. ápr. 6. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Tudod, bíróságon sem kell hozzátartozó ellen vallani.

Két tűz közé került. Semmirol nem tehet, mégis valamelyikotok haragudni fog rá, bármit is tesz.

2019. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Csakis a párodra haragudj!
2019. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
talán csak nem akarta, hogy szétmenjetek. nyilván minden gyerek azt szeretné, hogy a szülei együtt maradjanak. tudta, ha ez kiderül váltok és már nem lesztek egy család. talán csak ezt akarta elkerülni
2019. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
A gerinctelen a feleséged volt. Ettől gusztustalanabb dolog nincs, mint a gyereket felhasználni a játszmáihoz. Teljesen mindegy hány éves a lányotok. Ha ilyen helyzetbe kerülnék én sem biztos hogy elmondanám.
2019. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Berosálok az emberek hozzáállásán!

Nekem is nagyon rosszul esne,természetesen a feleségem árult el,ő pedig falazott neki.

Èn a kèt szülők között nem teszek különbséget, annak az emberek a pártjára állok,akinek igaza van,aki a szememben ember.Amikor anyám megcsalja apámat,akkor èn nem süllyedek le az ő szintjére azzal,hogy hazudjak apámnak,ès természetesen elmondom.

2019. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
29 éves felnőtt nőről beszélünk... Nem gyerek... Szègyellje a pofáját... Én nagyon haragudnèk anyámra, hogy nem tudta legalább titokban csinálni...
2019. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!