Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnoddel maradnal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnoddel maradnal, ha megcsalt? 2 eve vagyunk egyutt, de kiderult, hogy ketszet is megcsalt

Figyelt kérdés

Azt megertem, es nem is erdekel, hogy elottem volt massal is, de hogy amiota vele vagyok, o ket emberrel is megcsalt. Nem tudok ra ugy nezni, barmennyire is probaltam megbaratkozni a gondolattal. Az, hogy mar ferfi dugta bele a farkat, mar a gobdolattol is ubdorofom, ahogy elkepzelem az egeszet. Keptelen vagyok ezt elfogadni es megerteni. En ha szeretek valakit, nem csalom meg, csak o van szamomra a vilagon. 3 honapja tudok rola, o valkotta be, azota semmilyrn szexualis kapcsolat noncs koztunk, hiaba is kivant, hiaba is mondta, hogy engem szeret. Nem tudnek vele lefekudni, mert csak az jarna a fejemben, hogy mas is jart benne. Elotte nekem is volt tobb baratnom, neki is tobb fiuja, az elfogadhato, dr ugy , hogy velem van mar ket eve es ezt bejatszotta. Nem tudom tultenni magam rajta. Kibek mi a velemenye errol


O 23L en 28F


2019. febr. 11. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
Én veled maradnék. Igazából ő egy nagyon rendes lánynak tűnik, és majd megszakadt a szíve, miközben más megbäszta. Ez egy teszt volt a részéről, hogy mennyire szereted, és képes vagy-e megbocsátani.
2019. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én maradnék, de megbeszélve, hogy akkor mindkettőnknek szabad. De te nem bírod elviselni, emellett már 3 hónapja nem szexeltetek, ideje lenne tudomásul venni, hogy ez a kapcsolat már nem létezik többé.
2019. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is megcsalt.Aljas dolog ez.Nem adnék esélyt,mondjuk nem is tudnék.N
2019. febr. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 peca1000 ***** válasza:
100%

3 a magyar igazság, 4. a ráadás :)


Megkérdezted, miért csalt meg?


Ha már 3 hónapja nincs szex azóta, sanszos, hogy érik a következő félrelépés.

2019. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%
Ahogy elnézem a legtöbb faxi élvezi ha csalják.
2019. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónapja nem keféltetek, akkor nyugodj meg, hogy nem csak kétszer csalt meg. :)
2019. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja hozzá sem nyúltál mert undorodsz tőle. Akkor mit variálsz itt? Minek egy olyan nő akitől undorodsz? Vagy vársz még 1-2 évet hátha elmúlik az érzés? Mert addig ha nem pakolod meg akkor tuti megpakoltatja magát mással még ha esetleg nem is fogod megtudni.

Tudnál benne bízni? Kétlem..

Vagyis nem tudsz hozzányúlni és nem is bízhatsz benne.

Akkor minek a folytatás?

2019. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak annyi.

Ő visszaélt a bizalmaddal, nem volt veled tisztességes. Nem fogsz többet úgy hozzáállni mint azelőtt. Vannak olyanok akik könnyen túllépnek a megcsaláson de te ebbe ne törődj bele.

2019. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, nem vagyok pasi, de ha nem gond írnék pàr dolgot. Első körben: a férjem 30 éves, mint férfi soha nem nézne el ilyesmit, és többek közt ezèrt is tisztelem annyira. Egyből szakítana, vàlna ilyen esetben, ahogy én is. Sosem volt kérdés egyikünk részéről sem, hogy monogàmok, hűségesek vagyunk. Alap.

Irdatlan szar duma, hogy a megcsalàsnak oka van. Nem, erre nincs ok. Csak kifogàsok vannak, de dögivel.

A szàj nem csak oràlis szexre meg evésre való. Ki kellene nyitni és megbeszélni mi a gond. Ha ez nem megy , nem tudjàk megbeszélni, együtt megoldàst talàlni, akkor lezàrni kell(ene) kapcsolatot. Emberség kérdése, hogy még ha szar is, nem szereted a màsikat, nem alàzod meg azzal, hogy màssal dugsz, és nem hazudozol, nem àrulod el sem az ő érzéseit, sem a kapcsolatot.

Kérdező: ez a csaj kuka. Ha megcsalt, akkor egyrészt nem szeret, màsrészt, hha ehhez asszisztàlsz, meg fogja tenni megint és megint....majd megint, ameddig hagyod neki azzal, hogy vele maradsz és elnézed. Az ilyen embert első alkalommal ki kell dobni a p*csàba. Ne legyél màr igénytelen. Soha nem lesz hűséges, jobb ha tudod. Te meg a büdös életben többet nem fogsz benne megbízni. Az ilyen emberek nem tudnak megvàltozni, meg nem is akarnak. Eleve aki szeret az nem csal. A többi meg személyiség, emberség, döntés kérdése.

2019. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%
Eleve csak a nyitott müködik hosszutávon..
2019. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!