Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek tényleg akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg akkora bűn a megcsalás (15 év házasság után), hogy a feleség válást érdemelne? A nő csalta meg a férfit.

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 20:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Csak nyisd ki a bejarati ajtot es van 5 perce kihuzni a csikot , magyarazkodas nelkul < az nem kell < de ez mindketfelre vonakotathato !!
2019. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az. 31/N
2019. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Ennél sokkal nagyobb bűn. A válás a minimum.
2019. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Rockarc ***** válasza:
69%

Erdekesen akarod elrelativizalni a megcsalast. Az egyik legnagyobb bunt kovette el a tarsadalmi normak ellen. A hazassagtorest nem bunteti a torveny. Na ebbol kovetkezik, hogy vajon a kepviselok milyen eletviszonyt folytatnak? Lattam mar sok gyerekes kepviselot takaro alatt kimenekiteni a razzia alol, amikor rajtautottek a kupin.


En azt gondolom, hogy nem is kerdes a valas. De en a kerdest is megforditanam. A feleseg amikor hazudozott, hogy osszehozza a szerelmi legyottot, akkor vajon mire gondolt? Felnott ember, meghozta a sajat donteset, viselje a kovetkezmenyet is. Nem is ertem miert zokognak a tolerancia utan. 15 ev hazassag ide vagy oda, ezzel kivaloan el lehet baxni az eletet par embernek, nem csak a sajatjat. A megcsalas kozvetetten valast is jelent, az elso lebukasnal. Na jo, van akinel csak a harmadiknal, vagy harmincnyolcadiknal, de a lenyegen nem valtoztat.


42F

2019. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%

Persze hogy az! Külömben mi a ráknak vagy vele ha mással kufircolsz?! Gerinctelen önző viselkedés!

Pont ugyanezért hagytam el 11 év után a (ex) feleségem.

2019. jan. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Hadd döntse már el a megcsalt fél, hogy maradni vagy válni szeretne.
2019. jan. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
A megcsalás az,amit a legnehezebb megbocsájtani.Visszaélt a másik bizalmával.Érdemel,mit nem érdemel.Mindenki maga dönti el amiatt válna e,de teljesen érthető,ha nem tud elnézni efelett.
2019. jan. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%

Ha magától elmondja és egyszeri esetről van szó, akkor szerintem túl tudnám tenni magamat rajta. Ha más úton derülne ki és a barátok is tudnának róla, akkor viszont szakítás lenne a vége, mert nem tisztel engem.

Ha viszonya lenne egy másik férfival huzamosabb ideig akkor is azonnal elhagynám, mert az nem egy botlás, az szándékos megcsalás és egyben jelzés felém, hogy szimplán csak kihasznált.

40F

2019. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem büntetés.

Szimplán nem tud benne többet megbízni.


Előbb tenni kéne, ha nincs változás, akkor válni. Nem csalni azonnal. Vagy nyitott kapcsolat.

2019. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a megcsalás bűn, igen, a másik becsapása. Ugyanakkor ebben a helyzetben nem ez az elsődleges ok a válásra egy intelligens pár esetén, hanem a megcsalás hátterében húzódó ok. Néha sikerül megbeszélni, szép lassan megoldani a megcsalás fő okát. Ez persze csak akkor lehetséges, ha mindkét fél nyitottan áll a dolgok alakulásához, illetve akarják a kapcsolat megjavítását.
2019. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!