Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Párom 2év után lebukott chatelgetett egy novel. Nemtudom , hogy szex volt e koztuk . De elhagytam mert mar nekem ez is boven kimeritette a megcsalas fogalmat. O allitja hogy semmi nem volt csak regen volt koztuk valami es jott volna vissza a csaj. Konyorog hogy bocsassak meg , nagyon megbanta. Sokszor Ereztem hogy furcsan viselkedik. Es mindig kerdeztem van e valami problema beszeljuk meg mindig azt mondta nincs semmi . Na mar most ha annyira szeretett volna gondolom probalta volna mar akkor is helyrehozni. Van ilyen hogy tenyleg megbanja a pasi? Vagy kutyabol nem lesz szalonna ?

2019. jan. 14. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2019. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Miért ne bánhatnának dolgot férfiak is?Persze.

Mièrt beszélgetett a csajjal,ha ő nem akart tőle már semmit?Le kellett volna koptatnia azonnal.N

2019. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy bánhatja. Ha szeret és elveszít biztos bánja.

Lehet, hogy csak legyezte az önbizalmát a csaj érdeklődése de Téged szeret. Persze, ha neked ez sem fér bele akkor ennyi volt.

Kérdés lenne, hogy mennyi ideig folyt a chatelgetés és mi volt a tartalma. A nő bármit írhat, de nem mindegy miket írogatott a pasid, hogyan reagált az érdeklődésre. Meg, hogy igaz e, hogy a csaj nyomult.

De a kérdésedre a válasz igen, bánhatja, vannak olyan esetek is.

2019. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy "imádlak , akarlak kívanlak. Tudod mire vágyom. " ez volt a reakcio kb mindig a paromnak kb 3-4 honap amit sejtek.
2019. jan. 14. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2 éven át akart a csaj visszajönni hozzá? :D A párod jól a szemedbe hazudik, ondolj bele, nem tuta azonnal elküldeni, hanem enyelgett vele (irásban vagy élőben, szerintem kb tök mindegy itt már).


30N

2019. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kutyából nem lesz szalonna. Ha a csajt lerazza a kedvedért az nem nagy dolog. Abba hagyja de csak egy darabig amíg megint megbízol benne aztán ha ezt lássa rajtad majd lesz más csaj akivel chatalget. Ismerős szitu csak nálunkkb 5 hónap múlva derült ki hogy az exével chatalgatett. Aztán megbocsatottam úgy rá kB 4 hónapra kezdte a titkolózást a furcsa viselkedést.Aztán szakítottam vele és rá 1 hónapra rá visszaakarta könyörögni magát de én nem hagytam neki. Azóta nem próbálkozik szerencsére.
2019. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!