Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor félre léptetek, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor félre léptetek, hány alkalom volt ugyanazzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Mi lett belőle?

Miért történt többször/miért csak egyszer?


2019. jan. 9. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12 Nem lett belőle semmi. Nem is akartuk hogy legyen.
2019. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4 alkalom, szerelem lett belőle így le kellett zárni. Ha nekünk 12 alkalom lett volna, mi már házasok lennénk!
2019. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2

Akkor miért nem vetted el?

2019. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
2-es vagyok! Én vagyok a nő. El akart venni, nagyon is de mivel Férjem és gyerekem van erre semmi esély nem volt! Le kell az ilyet zárni, bármennyire is fáj... Pont
2019. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Az 1. pasival több alkalom is volt. Mindketten kapcsolatban voltunk, és nem volt elég az ottani szexuális életünk, ami nálam szó szerint 0 volt. Ő nem akart kilépni a kapcsolatából, én meg örültem volna, ha találtam volna valakit, mert ez eggyel több ok lett volna arra, hogy végre szakíthassak. De egyébként nem voltunk szerelmesek, inkább csak egoból próbáltam meg ráhajtani más szempontból is, hogy magamnak bizonyítsak. Viszont utólag rájöttem, hogy nem is működhetett volna, mert elég sok negatív tulajdonsága van, amivel én nem igazán tudnék mit kezdeni.


Miközben a hivatalos barátomat csaltam vele (elvileg a 2-es számú srácnak akkor csak én voltam, meg a barátnője, mást már nem keresett), elmentem egy buliba, és felszedtem valakit egy éjszakára. Részegek voltunk, és nem nagyon ismertünk senkit egymás társaságából, szinte semmit sem tudtunk a másikról, úgyhogy nem lett belőle semmi.


Utána a 2-es számú sráccal vége lett, de utána a netről felszedtem egy újabb 1 éjszakást. Negatív volt a tapasztalatom vele kapcsolatban, úgyhogy egy darabig leálltam ezzel. Viszont a hivatalos kapcsolatomban ezek után sem lett jobb semmi, úgyhogy végül szakítottam, ami pedig utána történt, az így már nem megcsalás.

2019. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem, miért kell lezárni a szeretősdit, ha szerelem lesz belőle?
2019. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Ezt én sem.
2019. jan. 10. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert "győzedelmeskedett" az ész az érzelem felett.

Kiérződött a hozzászólásból, hogy nem volt könnyű lezárni. Pont.

2019. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban érdekelne a hozzászóló válasza. Nem értem, miért logikusabb szeretősdibe belemenni és kockáztatni a családot szimplán csak szexért és miért olyan logikus, ha már szerelem, akkor fussunk el behúzott farokkal. Ez számomra nem az ész diadala, hanem szimplán gyávaság. Ha már valaki kockára teszi a családját, nem lenne logikus, hogy valami olyasmiért tegye, amit nem kaphat meg bármelyik sarkon?
2019. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem,ha van érzelem szerelem stb.stb.akkor miért ne lennének együtt!?
2023. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!