Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan nyerjem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza a bizalmát? Illetve, hogy érjem el, hogy tőle kapjam meg ami hiányzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok...Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Kapcsolatunk elején mindennaposak voltak az együttlétek, ami fokozatosan csökkent, most ott tartunk, hogy hónapok maradnak ki..próbáltam beszélni vele többször, hogy nekem ennyi nem elég és hogy mivel tudnánk fellendíteni a dolgot, de egyelőre nem történik változás. Ez egy éve húzódik már. Van egy nagyon jó barátom, ő egy fél éve vált el a feleségétől, azóta kicsit úgy érzem, hogy figyelmesebb velem és bevallom imponált, kicsit nőnek éreztem magam újra. Egy átmulatott éjszaka után, megcsókoltam, pedig előtte nem gondoltam rá úgy sosem, viszont a figyelmessége összezavart és egy gyenge pillanatomban elcsábultam. Ő nem csókolt vissza, én is hamar realizáltam, hogy ez nem helyes. Másnap elmondtam a férjemnek, nem örült a helyzetnek, de megértette mi vezetett idáig...nem mentünk szét, átbeszéltük a dolgokat, de mondta, hogy idő kell neki, hogy visszanyerjem a bizalmát, amit megértek, de szeretném neki kimutatni, hogy bízhat bennem, mit tudnék tenni? Nem hanyagoltam el magam egyébként, rendszeresen edzek, egyáltalán nem nagyképűségből, de pillanatok alatt találnék valakit, aki megadná nekem amit ő nem. Viszont én tőle szeretném megkapni...nekem nem valaki, hanem Ő kell. Úgyhogy kitartok mellette, csak ha esetleg valaki volt már ilyen helyzetben, adhatna tanácsot, mivel lendítheném be újra a szexualitást kettőnk között...köszönöm!
2019. jan. 3. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 9-es vagyok


Igen, az jó jel, ha amúgy nem húzódik el, ölelget meg puszilgat!


A terapeuta megér egy próbát, vannak ugyanis bevett módszerek a helyzetetekre. Én csak futólag olvastam bele egy cikkbe, és eszembe se jutott volna olyan, amit írtak... Nyilván mert az ok sem mindegy. Ilyen is volt a példában, mint a ti helyzetetek.

2019. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!