Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után vissza lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után vissza lehet építeni a bizalmat a nőbe?

Figyelt kérdés

7 év után fél évig megcsalt mert sok volt a veszekedés, és azt mondja hogy vissza gondolva nem tenné meg újból mert h@lye volt, de nem tudom bízzak-e benne? Azt sem tudom hogy tudott levetkőzni más előtt. Ráadásul közös ismerős volt a dugó pajtija.

Szerintetek? Érdemes megmenteni ezt a kapcsolatot? Érdemes bízni benne hogy többet nem lép félre és elmondja hogyha baja van?


2018. jún. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nem ismerlek titeket. Nem tudom hogy megtenné-e újra és azt sem hogy te meg tudsz-e benne bízni valaha.


De ha esélyt akarsz adni akkor sokmindent át kéne beszélnetek.

Én pl megkérdezném ha fordított eset lenne és én tettem volna meg a dolgot most mit érezne, gondolna. Szerinte menthető a dolog? Vagy van értelme folytatni?

Nem mindig az instant szakítás a megoldás mibdenre. Ti ismeritek magatokat neked kell mérlegelni. Meg tudsz-e bocsátani. Tudtatok tanulni az esetből. Szintet léptek vagy zuhantok a mélybe.


Minden esetre nem irigyellek, komoly mérlegelés előtt állsz!

2018. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Egy rövid fellángolást vagy félrelépést sokan meg tudnak bocsátani,de egy fél éves viszonyt már nem biztos,hogy megéri.

Sokszor csak azért megy vissza a nő,mert rájött,hogy ott sem jobb,de ha semmin nem akarnak a felek változtatni,akkor ismét ez lesz a vége!

2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz el kell kezdeni közösen tenni, amit eddig nem tettetek egy kapcsolatotokban sem.
2018. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem dönthetek helyetted, de nekem a bizalmam sem 1 napos, sem hosszabb viszony után nem tudná visszaszerezni.Lett volna tisztességes módja a problémák kezelésére, de nála a sunyi mód volt testhezállóbb.Az ilyen emberek a későbbi problémákat is Ugyanígy kezelik.Most kaptál ízelítőt mit várhatsz tőle.

Nekem egyébként már gusztusom sem lenne hozzá.Képtelen lennék akár megérinteni is a jövőben.Így minek maradnék mellette?

2018. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a megcsalás az mindig úgy történik, hogy a mâsik fél háta mögött eltitkolva. Amikor rossz a viszony, akkor van joga ehhez, amikor jó, akkor meg veled akar lenni? Vagy hogy? Csak a jó kell neki, semmiben nem lesz partner veled soha.
2018. jún. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!