Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sorozatos flörtölő, mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatos flörtölő, mellettem lenyugodhat?

Figyelt kérdés

Párommal előbb voltunk barátok, és aztán lettünk egy pár.


Amíg még nem jártunk, volt szabad rálátásom a magánéletére, sok mindent megosztott velem, szégyenérzet nélkül.

Az összes barátnőjét megcsalta, és a szeretőkkel lépett új kapcsolatba, majd azokat is megcsalta, és így tovább.


Velem is úgy jött össze, hogy még nem szakítottak, mi összejöttünk (csak smaci volt, szex nem) egy keddi napon, és pénteig szakított, vasárnap már beköltöztem hozzá.


Most 3 hónapja járunk, szerintetek lehet, hogy normális lett, érettebb? Tesóm szerint foshatok, hogy velem is elbánik így, meg jön a karmával.


De mi van, ha én vagyok neki az igazi, és mellettem megkomolyodik?



2018. nov. 11. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Velem is úgy jött össze, hogy még nem szakítottak, mi összejöttünk (csak smaci volt, szex nem) egy keddi napon, és pénteig szakított, vasárnap már beköltöztem hozzá."


Ne haragudj, de ez alapján a te személyiséged se valami kiforrott; én meg nem aláznám magam egy ilyen helyzettel. Nyilvánvaló, hogy most te vagy az aktuális "barátnő", de tekintve, hogy az aktuális mellett mindig voltak kalandok, ez most se fog megváltozni.


(Csak zárójelben, de pont az ilyen női gondolkodás miatt volt sikeres a Szürke 50 árnyalata-sorozat, ahol a szende szűzi Suzy - oppardon Annie - megszelíditi a vad csődört.)

2018. nov. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy felnőtt embert nem lehet megváltoztatni. Felejtsétek már el ezt a h____ülyeséget.
2018. nov. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Hogyne. A meseben es Hollywoodban van ilyen, persze. A valosag az, hogy most jol megtocskoli a friss es izgi puncit (teged), aztan mesz te is a levesbe, es meg csak nem is hibaztatom a csavot, mert te vagy, aki nyitott szajjal rohan a phasz erdobe.


"mi összejöttünk (csak smaci volt, szex nem) egy keddi napon, és pénteig szakított, vasárnap már beköltöztem hozzá" - keves ennel degradalobb es szanalmas dolgot olvastam itt ennel :/.

2018. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszed, akkor ki se csomagolsz. Nem maradsz sokáig.
2018. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Álmodj királylány! :) Nagyon pontosan leírtad, hogy korábban barátként ráláttál, hogy milyen ember ő. A kérdésedre Te is tudod a választ, csak most még a rózsaszín köd miatt nem akarsz hinni magadnak. De segítek: Nem, nem lett normális, nem lett érettebb. Továbbra is ugyanaz a gyáva ember, aki nem mer a barátnője elé állni és korrekten szakítani, inkább megalázza a megcsalással. Ne áltasd magad, abban a tudatban élj vele, hogy ezt veled is meg fogja majd csinálni. Ha meg mégse, akkor csalódtál egy kellemeset. ;) De ha beleéled magad, hogy megváltozott, és mégis ez lesz a vége, az nagyon fog fájni.
2018. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy nem fog megváltozni senki. Ha ő akarja, elindulhat valami változás felé, de az emberek többségének kell egy padlóra kerülés, hogy alapjaiban megváltozzon a hozzáállása. Makacs lények vagyunk, legalábbis a legtöbbünk.

Neked meg azt tanácsolom, olyan mellett legyél, akit elfogadsz úgy, ahogy van. Aki, ha jó (é. neked kedvező) irányba változik, az max. bónusz. De ha abban reménykedsz, hogy majd melletted megváltozik és majd akkor, csakis akkor boldogok lesztek, akkor nagy pofáraesésre készülj.

2018. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt irtad, ralatasod volt a maganeletere, akkor ismerned kell az exeit is. Nezz magadba, de milyen pluszt tudsz nyujtani hozzajuk viszonyitva? Szebb vagy naluk? Esetleg okosabb, ertelmesebb? Izgalmasabb? Gyanitom, hogy nem. Ez halott ugy.
2018. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Most menekülj, míg le nem cserél téged is, mint a többit.
2018. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Nagyobb esély van rá, hogy olyan marad amilyen volt.

Viszont eszembe jutott egy régi történet (én 40-es vagyok)

Falunkban egy fiúba szinte minden lány szerelmes volt, illetve a vonzáskörzetben falunként 2 lány odavolt érte + még a munkahelyén is. Megunta a bőség zavarát. Egy távoli helyen -egyszer volt ott diszkóba- összejött egy fiatal elvált, gyerekes nővel. Akit Ő választott. Megnősült. Csak azt tudom, hogy azóta is együtt élnek. Szóval én egy pici esélyt nálatok is látok.

2018. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!