Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sorozatos flörtölő, mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatos flörtölő, mellettem lenyugodhat?

Figyelt kérdés

Párommal előbb voltunk barátok, és aztán lettünk egy pár.


Amíg még nem jártunk, volt szabad rálátásom a magánéletére, sok mindent megosztott velem, szégyenérzet nélkül.

Az összes barátnőjét megcsalta, és a szeretőkkel lépett új kapcsolatba, majd azokat is megcsalta, és így tovább.


Velem is úgy jött össze, hogy még nem szakítottak, mi összejöttünk (csak smaci volt, szex nem) egy keddi napon, és pénteig szakított, vasárnap már beköltöztem hozzá.


Most 3 hónapja járunk, szerintetek lehet, hogy normális lett, érettebb? Tesóm szerint foshatok, hogy velem is elbánik így, meg jön a karmával.


De mi van, ha én vagyok neki az igazi, és mellettem megkomolyodik?



2018. nov. 11. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menekülj!
2018. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Persze melletted biztos megfog!

(irónia)

2018. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem fog lenyugodni.
2018. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Eszti is ezt gondolta...
2018. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
lol
2018. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne éld nagyon bele magad.

Ideig-óráig talán még komolyan is gondolhatja a kapcsolatotokat, és tarthatja magát az újdonsült elveihez, de hogy egy ilyen ember élete végéig kibírja kavarás nélkül? Esélytelen.

Pláne, hogy még dicsekszik is azzal, hogy milyen gerinctelenül elbánt az exeivel.


Tartsd többre magad annál, hogy belemész egy ilyen kapcsolatba.

2018. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne altasd magad.
2018. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés esély van rá.
2018. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

Kepes vagy fenntartani az izgalmat es erdeklodest szamara? Mindig kihivas leszel neki? Mindig futnia kell utanad? Vannak ilyen notipusok. Amellett megmarad.

N

2018. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni. Nem értem, miért hiszik azt emberek, hogy ha valaki sok éven át valamilyen volt, majd hirtelen egy csapásra megváltozik. Egy komolyabb lelki változáshoz elsősorban az kell, hogy saját magáért tegye, ne másnak való megfelelésből, ezen kívül hosszú hónapok vagy évek munkája egy ilyen változás.


Tudtad hogy milyen, azt is tudtad, hogy mibe mész bele, szerintem ne csapd be saját magadat, mert fájdalmas lesz.

2018. nov. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!