Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért megalázás, árulás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megalázás, árulás a megcsalás?

Figyelt kérdés
Még sosem csaltam meg senkit csak kíváncsi vagyok
2018. nov. 7. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%

Másba már nem nagyon tudnak kapaszkodni az emberek.

Úgy dugnak össze-vissza, majd jön, hogy te kellesz, te az enyém vagy. Az nem baj, ha előtte 10-20-50 emberrel szexelt. Az viszont égbe kiáltó bűn, ha mellettem mer még egy emberrel szexelni. Mert hogy most az enyém.

2018. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%

Hülyeség az egész. Azért lettél megcsalva, mert egy nulla vagy az ágyban, vagy esetleg unalmas vagy már nem tetszel. Ha a feleségem megcsalna engem egy másodpercig sem zavarna, talált helyettem egy jobbat. Na és mi van akkor?


Ha nekem az életben csak 1X lenne rá lehetőségem, boldogan megtenném én is. Azt azért hozzáteszem, a feleségem egy frigid falusi ostoba nő, aki felköltözött bp-re, és egyből menő városinak érzi magát. Egy totál nyomorék amúgy.

2018. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7-eske ment a zöld kéz. Én is így gondolom.
2018. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 2 ember osszejon kiderul hogy ki hogy all ilyen apaldolgokhoz.

Ha mar az elejen en azt mondom a ferfinak en huseges tipus,bizzon meg bennem,szeretem a stabil oszinte husegen alapulo kapcsolatot

akkor ha o is ilyen nagy a boldogsag.Hiszen mindkettonknek fontos dolog.

Aztan felrelepek.

Ezzel hatbaszurom,megalazom

Hiszen en mondtam neki valamit,elhitettem vele valamit es o bizott bennem.En err hálám jeleul osszefekudtem egy masik pasival.

Akkor szted ilyenkor a masik mit erez?

szégyent,megalázást és hàtbaszúrást.

Minden fejben döl el,sokan szar kapcsolatban is tudnak nemet mondani

Sokan hulla reszegen is észnél vannak.

Mert mindenki van volt lehetosege az eletben felrelepni.


Ha valaki nem birja a piat,ne igyon-nem kell a kifogas h reszeg voltam

amugyis azt mondjak a reszeg ember batrabb,olyanokat meg mer tenni amit jozanul nem.Szoval ha valakit jozanul erdeklik mas pasik mas nok

de nem igazan mer kezdemenyezni de vagyik ra

akkor egy mámoros pillanatban megis felulkerekedik a vàgya es megteszi.

Ha valaki jozanul sem tenni meg az reszegen sem fogja.

Nalam legalabbis igy van.

Ha meg valaki nem boldog egy kapcsolatban van szaja.

Mondja el beszeljek meg mi a problema,oldjak meg

Ha nem, akkor jon a szakitas.


Ha az elejen azt mondod a parodnak hogy te a nyitott kapcsolatban hiszel es o ezt el is fogadja akkor nem szurod hatba.

Ha huseget vallasz neki es megis megcsalod a legcsunyabb dolog megalázni azt az embert aki bizik benned.

2018. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
A megcsalás rossz dolog. Elkövetni szemétség. Megcsalva lenni megalázó. Az "árulás" szót én erre a cselekedetre sosem használom. Kicsit zavar is ha ezt hallom megcsalásra. Nekem az "árulás" ige mást jelent. PL. Jézust elárulta Júdás. A történelemből is lehetne példákat hozni. Az, hogy "Kiss úr" felesége mással is szerelmeskedik, az megcsalás. Hogy ezt sokan "árulásnak" nevezik.(?????) Nem igazán tudom elfogadni.
2018. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!