Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ezzel az emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az emberrel (házas)?

Figyelt kérdés
Van egy viszony köztünk.Eleinte érdekes volt,mint férfi érdekelt,ki voltam akadva sokszor magamon is,meg a helyzeten,hogy mennyire vonzódok hozzá,de szexen kívül semmi nem lehet.Aztán jött a felvilágosodás,hogy nekem ilyen férfi soha nem kellene,aki félremegy,ez pár hónap után.Jelenleg lelkesedésem nulla,egy ideje már nem is akartam vele lefeküdni.Viszont ő ezzel egyidejűleg megbolondult érezvén hogy ezt nem akarom,és kezd beteges lenni,idegbeteg.Ellenőrzések,hangulatingadozások,mert biztos mással vagy szövegek,meg valakivel aludtál,stb.Kezd a tököm tele lenni vele.Valami ütős mondat kellene nekem,amit odavághatok neki,és ezt befejezné,lehet trágár,akármilyen.
2018. nov. 7. 02:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Na, egy újabb ostoba liba, aki házas pasival kezd, aztán jön ide vergődni az 1 bites kérdéseivel...

Nem tudlak sajnálni nyuszicsibe.

2018. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi a gond? Nem értem. A férjed egy nulla senki, elmész egy másik férfivel akivel jól érzed magad. Aztán elkezdesz vergődni hogy hát azért ez így nem jó. Mi a nem jó? Azért mentél félre, mert otthon egy híg fosban élsz, aztán amikor helyzet van, visszamennél abba a nagy semmibe. Ha nekem csak egyszer adódna ilyen lehetőségem, az életem végéig kihasználnám, te meg itt aggódsz a nagy semmin.
2018. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!