Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ezzel az emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az emberrel (házas)?

Figyelt kérdés
Van egy viszony köztünk.Eleinte érdekes volt,mint férfi érdekelt,ki voltam akadva sokszor magamon is,meg a helyzeten,hogy mennyire vonzódok hozzá,de szexen kívül semmi nem lehet.Aztán jött a felvilágosodás,hogy nekem ilyen férfi soha nem kellene,aki félremegy,ez pár hónap után.Jelenleg lelkesedésem nulla,egy ideje már nem is akartam vele lefeküdni.Viszont ő ezzel egyidejűleg megbolondult érezvén hogy ezt nem akarom,és kezd beteges lenni,idegbeteg.Ellenőrzések,hangulatingadozások,mert biztos mással vagy szövegek,meg valakivel aludtál,stb.Kezd a tököm tele lenni vele.Valami ütős mondat kellene nekem,amit odavághatok neki,és ezt befejezné,lehet trágár,akármilyen.
2018. nov. 7. 02:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ütős mondat, letiltod mindenhonnan, így véget vetsz a viszonynak.
2018. nov. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
“Bevallottam mindent a feleségednek!” Ez elég tökös mondat....
2018. nov. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj a feleségével.

Onnantól le lesz állítva.

2018. nov. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Vagy esetleg ne csak eltávolodj tőle, hanem ténylegesen zárd le a kapcsolatot, hogy kétség se férhessen hozzá, miről van szó. Ha az után is zaklat, akkor meg szólhatsz a feleségének, az tényleg elég ütős lenne.
2018. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Olyan nincs, hogy leállítod, és nem érti meg.

Ő nem akarja megérteni. Nagy különbség.

Most a saját bőrödön tapasztalhatod meg, hogy miért mondják, hogy mindenki magából indul ki, és mindig az betegesen féltékeny, aki maga is félre jár.

Mondhatsz te ennek akármit, nem fog rólad leszállni. Azt hiszi, hogy akit egyszer megkapott, az már az övé, és ő dönti el, hogy mikor van vége a kapcsolatnak. A -félesége is ezért van még vele, mert fél elhagyni.

Tipikus bántalmazó.

Lesz még fejfájás, mire megszabadulsz tőle.

A felesége tudja, hogy csalja, legfeljebb azt nem, hogy kivel. De nem fogja leállítani. A legtöbb, amit elérhetsz azzal, ha kiteregetsz, hogy téged fog megtépni, amiért nem szállsz le a férjéről.


Tiltsd le, cserélj számot, vegyél ki két hét szabit és utazz el. Közben reméld, hogy ennyi idő elég lesz, hogy lezárja magában, ne akarjon keresni, vagy találjon mást.

De fogod te mèg bànni, hogy szóba álltál vele!

2018. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Az előttem írók már mindent leírtak.Tedd azt.

Amúgy meglepő, hogy a férfi szeretők is tudnak ilyenek lenni...eddig csak női szeretővel volt ilyen tapasztalatunk, hogy nem akar lekopni,szinte tulajdonjogot formált a férjemre...:(

Amúgy neked van párod?

Mert ha igen, valahol nem sajnállak emiatt, kérdező.

2018. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos buta vagy, dehát van sok ilyen...
2018. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Határozottan és kőkeményen szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ennyi az egész, aztán egy ideig ki kell tartani, amíg próbálkozik még...
2018. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
"Kezd a tököm tele lenni vele." Ez egy meleg kapcsolat?
2018. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Aki szakítani akar az tud szakítani! Letíltod, elköltözöl, eltűnsz az életéből, akár drasztikus módszerekkel is le lehet valakit állítani. De sokan kifogásokat gyártanak és a másikra fogják, hogy ő nem akar elhagyni, szeret engem, visszakönyörgi magát, birtokolni akar, stb...Te nem akarod elhagyni őt! Legyezgeti a hiúságodat, hogy valaki féltékeny rád. Ez pszihológia. Sok szerető ezzel jön, de ha valaki igazán szakítani akar, szakítani is fog. De ezek kis manipulációk. Mindkét fél egóját emeli, hogy a másik oda van érte. De ez csak birtoklási vágy. Aki meg birtokolni akar az soha nem szeret. Az ilyenre ki kell nyomni a telefont és nyomatékosan kijelenteni, hogy ne keressen. Ha látja, hogy nem vagy vevő rá, le fog kopni.
2018. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!