Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, volt egy 19 éves barátnőm. Kicsit betegesen indult a kapcsolatunk, ugyan is a semmiből meztelen képet küldött magáról, majd annak ellenére, hogy volt pasija, elkezdtünk össze járni és lefeküdt velem.

Azért csalta meg végül a pasiját, mert az undorodott tőle és már nem volt szex köztük egyáltalán.

Aztán összejöttünk, 10 hónapig voltunk együtt.


Most történt egy olyan, hogy a munkahelyén megismert egy srácot. 2 hete ismeri és a két hét alatt többször elment hozzá, állítólag játszottak, mert a srác PS4 függő. És hát a volt barátnőm is szereti a játékokat.


Szerintem azért a játék közbe volt más is. Pl tegnap reggel haza se jött (éjszakás), ott aludt a gyereknél.

Nálam ez volt a pont, amikor betelt a pohár, és ma reggel kidobtam, mint macskát szarni.


Ha van valakitek, akkor miért kell így lelépni egy kapcsolatból, ilyen undorító módon?



2018. nov. 6. 23:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Egyébként a kapcsolat alatt volt sok furcsasága is, meghalt az anyukája, és voltak ilyen hisztis pillanatai, amikor mondta, hogy hiányzik az anyukája.

Aztán hebegett valamit az első kapcsolatáról is, az volt neki a leghosszabb, azt mondta, hogy hiányzik neki és ilyen hosszú időt nem könnyű elfelejteni.

De nem kereste meg a srácot és vissza se próbált menni hozzá.

2018. nov. 6. 23:05
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Alapból nem jönnék össze olyan lánnyal akivel ìgy hozott össze a sors.

Te miért vagy ekkora kretén?

2018. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
nem a nők ilyenek, hanem ez, akit kifogtál. valójában olvasd vissza a kérdésed, és láthatod, hogy ez az egész dolog köztetek egyértelműen halálra volt ítélve, hogy megfog csalni, szintén egyértelmű.
2018. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Csak annyira idegesít, hogy megismer valakit, és basszus, egyből szét is teszi a srácnak? Mikor párja van?

De a vicc az egészbe, hogy ma facen írta, mert nem tiltottam le, úgy voltam vele, hogy haverok maradhatunk.

Ma azzal a sráccal is találkozni akart, akit végül velem csalt meg.

2018. nov. 6. 23:09
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

Az emberi természet ÖRÖK!!


ez az első lecke


aki eleve csalta a párját veled ( mert azért nem nevezem hűségesnek a lányt aki meztelen fotókkal pózol, miközben párja van.. nyugi nem csak neked veled párhuzamosan küldött ötven másik srácnak is, csak te voltál olyan aki komolyan gondoltad)


az később is csalni fogja.


ha a párját elhagyta érted, akkor téged is el fog másért, mit akarsz egy lelki hulladéktól? Neki nagy gondjai voltak otthon a családban ahonnan ezt a mintát hozta, de ezek az emberek a leginkább összetörtek odabenn..


felejtsd el és normális nőkkel ismerkedj, ami tudom kihalt kategória, de hogy is fogalmazzak...a szeméttől ne várd hogy arannyá változik...

2018. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem A Nők ilyenek, hanem a barátnőd. És ezt tudtad is róla, hiszen volt barátja, mikor neked meztelen fotót küldött és le is feküdt veled. Mire számítottál? Veled másmilyen lesz, mint egyébként?


" mert az undorodott tőle és már nem volt szex köztük egyáltalán."

Ja, mindneki ezt mondja.

2018. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
te fogyatékos kretén, egyrészt EGY nő csalt meg és egyből azon vinnyogsz hogy MINDEN nő ilyen, hát eszem f a s z o m megáll. másrészt MÉGIS MI A RÁKOS ISTENT gondoltál, mit fog csinálni ez a pitsa mikor úgy jöttél vele össze hogy MEGCSALTA VELED A PALIJÁT??? nem esett le hogy egy r i b a n c??? Jesszusom esküszöm nem bírom felfogni hogy létezhetnek ilyen szánalmas életképtelen hímek.
2018. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Amikor még mástól lépett le tehozzád ilyen undorító (sőt ennél undorítóbb) módon, az még nagyon rendben volt a számodra, most meg fel vagy háborodva? Hát vazze, megérdemeltétek egymást...
2018. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerettem. Azt hittem, hogy ő is szeret. Mindig megadtam neki mindent. De cserébe mit kaptam? Hiába dolgozik, takarítani sosem takarított itthon. Továbbá pénzt se adott haza, csak amikor már nagyon ráförmedtem, hogy azért a villanyba beleszállhatna. A pénzét meg folyamatosan elherdálta.

Most nem régibe meg mondta, hogy kell neki egy motor.

Nincs is jogosítványa. Folyton sisak nélkül motorozik és már a rendőrök is elkapták és megbüntették 45 ezer forintra. A pénzét meg amúgy PS4 játékokra költötte el.

De is már valószínű, hogy a másik pasi miatt, mint mondtam játék függő a srác.


Igen egyébként most vicc az egészbe, hogy megkeresett az egykori első pasija is. Igazából nem nézem le, mert a csaj múltjához nincsen közöm. Annyit mondott el a srác, hogy ő tőle az apja eltiltotta egy hazugságon alapuló dolog végett, csak ezt anno az apja nem fogta fel.

Volt is egy megnyilvánulása exemnek, hogy hiányzik neki az első pasija egy kicsit, akkor ezek szerint ő rá gondolt, de valamiért nem akar vissza menni hozzá.

Én most kiraktam ma reggel, de olyan helyre ment, ahol nem tud fürödni, mert nincs fürdő. Az exe felajánlotta volna, hogy költözzön oda, persze nem kapcsolatként, mert azt nem erőlteti, de arra meg azt mondta, hogy biztos hogy nem.

Annyit tudni kell, hogy exem anyja meghalt, én sajnos nem ismerhettem, viszont az a srác igen. Tegnap mikor személyesen beszéltünk, akkor azt mondta, hogy azért sem akar vissza menni, mert hogy onnan halt meg az anyja, illetve nem akarna köcsög lenni a gyerekkel, hogy oda vigye a pasit és ott dugjanak.


Szerintetek mekkora az esélye, hogy megmarad ez mellett a srác mellett, csak azért mert kocka? Vagy azt mondjátok, hogy tőle is dobbantani fog?

2018. nov. 7. 00:06
 10/23 A kérdező kommentje:

Szóval vehetjük úgy, hogy az első pasija miatt kicsit megbolondult. Hogy szét kellett mennie tőle.

De ez így gáz.

2018. nov. 7. 00:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!