Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan lányok akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik a kis méretű peniszt is elfogadják? Vagy ennek csak meg csalás lehet a vége?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 20:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
71%
#6 vagyok. Miért lenne gond 15 centis, 4,5 cm átmérőjű pénisszel barátnőt szerezni? Szerintem tökéletes a méretem, mivel vastagabb is átlagnál. A nő az ujjaitól is el tud menni, ha ügyes. Technika számít, nehogy már szégyenkezzek ekkora farokkal. Komoly barátnőim voltak, ráadásul nálam idősebbek is, csodálatos volt a szex mindegyikkel. Van szexuális kultúrám, tudom, miképp kell megfarkalni jól valakit. 🙂
2018. nov. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#6,#21 köszi a választ


De azért a 4,5cm nem hogy vastagabb mint az átlag , max egy gyenge átlag alja. Nekem is olyan 14cm körbe 3s az elég hurkapálca.

Szóval biztos hogy neked a technikád ami jó, nem a méreted.

Igazán irigyellek , hogy ekkora mérettel is van önbizalmad és nem szégyenkezel miatta. És ha igaz amit irsz , bár kétlem, te jártál jobban.

2018. nov. 5. 11:05
 23/34 anonim ***** válasza:
75%

Túlmisztifikáljátok ezt a péniszkérdést.

Rengeteg kispéniszű férfinek van barátnője vagy felesége, vagy még szeretője is...

És elhiheted, hogy tudnak valamit az ágyban!


Olvass a sorok között!

2018. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nincs túl lihegve.

Nekem is van feleségem, gyerekeim, és mellette 2-3 szeretőm is. Pedig kicsi (16/4.5cm) a répám. És egyik sem élvezi úgy, mintha egy nagyobb férfival lennének. Akiben volt már nagy, és az nem fájt neki, az mindig is akkorára fog vágyni.

2018. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%
Érthetetlen....hogy miért csak a méretről gondolkozol. A férfiak nagy részének pl. nem áll fel, a másik része gyorslövetű, a harmadik részét nem érdekli, hogy a nőnek jó-e, a negyedik része büdös, az ötödik része alkoholista, a hatodik részét a férfiak érdeklik, folytassam?......Talán azzal kéne foglalkoznod, hogy gondot fordítsál a partnered orgazmusára, amit el lehet érni többféle módon is, nem kéne a kisebbrendűségi érzés, felejtsd el....
2018. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

18-as vagyok. A párom egy olyan pasi aki minden ember szerint a környezetemben nem hozzám való. Az "introvertált" szó mellett az ő képe szerepel a szótárban és mikor/miután megismerkedtünk masszív 6-7 hónapig nem volt munkája. Egyeteme nincs, szakdiplomája nincs és még sorolhatnám. Szegény családból jött és megismerkedésünkkor arra sem volt sokszor pénze, hogy normális ruhàt vegyen magának.

Ezek a "tulajdonságok" sokkal lejjebb viszik az ember önbizalmát mint egy kis pénisz. Én sem vallom magam egy istennőnek ha a tárasadalom szemével mérem magam (amúgy sem). Minden szempontból átlagos vagyok de itt most nem az a lényeg. Azt mondod szarból nem lehet várat építeni, egyeseknek akkor miért sikerül? Ha csak magunkat nézem azt látom, hogy ő egy nagyon jó munkahelyet talált ahol foglalkozhat azzal amit szeret és bővítheti az informatikai tudását, én a 18 évemmel már el tudtam helyezkedni a szakmában amiről diplomám van, gyűjtjük a pénzt és mindketten elkezdtünk áldozni abba, hogy jobban nézzünk ki, és ő pedig kezdi leküzdeni a falat a kollegái és közte. Nem tűnnek nagy változásnak de így halad az ember.


Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, nem kell messzire nézz, hogy észrevegyél valakit aki semmiből tart valahová. Persze a péniszed sosem fog megnőni nyilván, de a fent leírtakat ha szemügyre veszed te is rájössz, hogy ez a legkevesebb.

Ps: nem, nem a nagy pénisze miatt jöttem össze a párommal :D

2018. nov. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#18 nem azt mondtam hogy senkinek nem sikerülhet, tisztelet a kivételnek mindig.


Azonban ha nem haragszol, az első mondatoddal megcáfollak.

Ahogy irtam , aki épiti magát annak van alapja.

A barátodnad te vagy! Szerinted hány befordult csoró fickónak van olyan kapcsolata aki pl kitartana 6-7 hónap munkanélküliséget?? Sőt alapból ki ismerkedik szegény fiúval? Egy biztos kitartó társ mindennél többet jelent.

Mellesleg az informatika az egyik legjobban fizetett szektor, könnyen lehet sok pénzt keresni benne, csak nem lehet mindenki informatikus, mert mondjuk nem érdekli, vagy ne tudja megtanulni?

Ugyanakkor elborzadva olvasom, hogy elnézhető dolognak tűnteted fel , hogy nincs egyetemi végzettsége! Kêpzeld vannak a világban szakmunkások is. Pékek, burkolók, bolti eladók stb stb...

"én a 18 évemmel már el tudtam helyezkedni a szakmában amiről diplomám van" ezt a fél mondatodat se értem pontosan, 18 évesen diplomáztál, vagy 18 évesen már abba a szektorba dolgoztál amiből később diplomáztál?

A diplomádat ki,miből fizette?


És hogy a kérdésemhez visszakapcsolódjak, ha a barátodnak átlag mérete van vagy esetleg nagy, már nem voltak gondja, komplexusai ami tönkre tenné az életét.


Örülök neki, hogy fejlődtök, sok sikert hozzá.

2018. nov. 7. 13:13
 28/34 anonim válasza:
54%

Nekem úgy tűnik, te kimozdíthatalan vagy a “te vagy a világ elb****ott selejtje”, magad alkotta erődödből! Ha ugy mész oda valakihez, hogy te egy haszontalan és csak negatívumokkal megáldott ember vagy, aki még a fakockát is elrontja, akkor barátod sem lesz, nemhogy barátnőd!!! A lányokhoz úgy közeledsz, hogy mondod a méreteid???

Saját magadnak csinálsz ebből problémát!!! Mindenki eldönti, hogy akivel ismerkedik az számára érdekes személyiség vagy sem! Később is bukhat mindenen! 20-30 év után is!!! 20 év után a szex se olyan mint az első öt évben!


Pedig értelmessen fogalmazol, normális szóhasználattal! Nem lehetsz olyan hülye mint amilyennek tartod magad!

2018. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező!Én egy nagyfarkú jólmenő magánvállalkozóval éltem 8 évig párkapcsolatban.Meg volt mindenem,amit szemem-szám megkívánt,lett egy kisfiunk.A szex nálunk jóformán mindennapos volt,ami kb.5-10.percig tartott,míg ő el nem élvezett.Nagyon ritkán orálisan elégített ki,ha már könyörögtem,hogy én is szeretnék.Aztán 6 és fél év után megismerkedtem egy pasival,aki aranyos volt velem!Elég hamar ágyba bújtam vele és óriásit élveztem!És a farkától,ami 13/3,5...ezt ő mondta,nem én mértem.Másfél évig volt tikos viszonyunk,aztán bevallottam a férjemnek és elhagytam miatta,egy kőműves miatt.Most nincs meg mindenem,de boldog vagyok vele és a kisfiammal!28/N
2018. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Van benne sok igaz , elgondolkodtató dolog és sok hülyeség is. Illetve ami lehet hogy bizonyos embereknek müködik, de másnak nem. Csodálattal és mérhetetlen irigységgel olvasom azokat akik szerint egy ilyen méret normális és boldogan lehet vele élni (szexuális életet is)


Köszönöm a tipikus női hozzászólásokat is mint pl #28, #29

Milyen jó lenne ha ilyen egyszerű lenne mindenkinek az élet.

2018. nov. 8. 00:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!