Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti tettétek már próbára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tettétek már próbára a párotok hűségét úgy, hogy egy ismerősötök, vagy valaki pénzért bepróbálkozott nála? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Nálam természetesen mindig bonyolult a dolog, mert nincs barátnőm - ellenben ismerek egy csajt (jóban vagyunk, de nem annyira,mint szeretném), és a barátja hűségét szívesen próbára tenném :)

Már csak egy csajt kell találnom, aki ráhajt a srácra (nincs ilyen ismerősöm) - mennyit szoktak ilyesmiért fizetni?


2018. okt. 16. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
áh... úgyis tudod!
2018. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fagyi könnyen visszanyalhat. Szerintem ne kamuzz, beszélj a lánnyal inkább. Mondd el neki, hogy mit érzel iránta.
2018. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég undorító dolog
2018. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ki vagy te hogy magadhoz kösd? Ha a párod lépni akar, akkor tegye. Ha hazudik, az ő sara. Ha a feleségem azzal jönne haza hogy lelép egy másik férfivel, felhúznám a szemöldököm, de ha menni akar akkor menjen. Ha jobb a másik, Isten áldja.
2018. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 Tudom :)

#2 Könnyebb (esélyesebb) úgy beszélni vele, ha szingli :)

#3 A sikertelen emberek gyakran mondják a sikeresekre, hogy "undorító" nem zavar :)

2018. okt. 16. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 4-es gondolatvilágát. Elvtársam vagy. Ha lebuksz kérdező az ilyen hűségjátékkal, úgy elvernek, hogy s.zartfog.szhugy.ozni. Nem a te dolgod, hogy ki milyen hűséges. Magaddal foglalkozzál. Anyaszomorító! :-)
2018. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem anélkül is megcsalt, hogy teszteltem volna. Ennyi.
2018. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy micsoda egy undorító féreg vagy te. Ne csodàlkozz, hogy nincs barátnőd.
2018. okt. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon szép lánnyal tettem próbára az exemet. A teszten simán átment.

Rá 1 évre megcsalt egy csúnya,elől deszka,hátul léc,de mosolygós kedves csajjal. :)

2018. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer neten, áll profillal tettem próbára. Fizetni senkinek nem fizetnék hogy rá nyomuljon.
2018. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!