Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti is tévedtetek már ekkorát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tévedtetek már ekkorát vagy csak én vagyok ilyen balek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal(27éves,én 28).Örültem neki,hogy egyszerűen öltözködik(nem kihívóan),házias...,eleinte azt hittem kifogtam az isten lábát.Aztán ahogy egyre jobban megismertem ,eltelt fél év,kiderült,hogy egy könnyűvérű nőcske volt. Biztos forrásból tudom,hogy voltak párhuzamos kapcsolatai,megcsalások,szexkapcsolatok párhuzamosan 3 férfival. Rákérdeztem és többé kevésbé elismerte.És az idegesít,hogy nem gondoltam volna róla,nem olyan tipikus r.bi kénézetű Egyszer beléptem a facebookjába,mert elfelejtett kilépni belőle és hát elég nemtetsző dolgokat találtam. Konkrétan arra utalót nem,hogy megcsalt volna,de 4-5 férfival folyamatosan beszélget és volt amelynél ő kezdeményezett.Olyan is kiderült,hogy munkatársa akart vele találkozni, és ecstelte,hogy milyen jó volt régen amikor TITOKBAN átszexelték az egész éjszakát..Titokban azaz a régi barátja mellett. Végülis visszaírt neki,hogy MOST nem akar megcsalni engem. De a MOST-on van a hangsúly és arról,hogy ez közvetlen munkatársa és nem dicsekedett vele,hogy ő kis kezelgette. Egyre bizonytalanabb vagyok az egészbe. Ti mit tennétek a helyembe?
2018. okt. 3. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Na ezért mondom alamuszi nyuszi ugrik a legnagyobbat nem az mutatja h vki ribi h kiteszi a mellét mert van és igenis mutassa már,a a normális nem a csador,de a ribiség az belülről jön---
2018. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lapát, mi más? Mire vársz, míg megtalálod a ágyban valakivel? Az nyilvánvaló lenne?
2018. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Lapát. Már ha jót akarsz magadnak.


És igen: a Most-a banánhéj

2018. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem tisztel téged és fűvel fával csalna, ezt egy normális férfi nem tűrné! Az hogy ide írtál és megoldást vársz idegenektől, elég kétségbeejtő. Ne hagyd hogy játszon veled, a nők többsége sajnos ilyen. Több vasat tartanak a tűzbe. Az én volt nőm is ezt csinálta, facebook üzik aztán találka, szex stb. De nálam végig tagadta az üzeneteket, egyéb kutatómunka után jöttem rá hogy csalva voltam. Ki kell adni az útját. Belőle sose lesz tisztességes nő. Nem kell vele csúnyán beszélni, se durván bánni csak mond el szépen hogy nem szeretnél ezek után kapcsolatban lenni vele.
2018. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
82%
Ha monogám is akarna maradni, az ilyen utakat gondolkodás nélkül lezárná. A sztori feléig azt mondtam volna, h az a múlt, ez meg a jelen. De sztem nem áll készen egy bizalmi, monogám kapcsolatra. És nem is bízol benne. Ennek így semmi értelme.
2018. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Azonnal vége. Ha nem az neked lesz rossz a későbbiekben. Elég egy vita elég egy kis szürkeség és máris mással van a csaj. Hiába az öltözet minden nő előtt 5 pasi térdepel ők pedig gond nélkül leváltják az aktuálisat ha gond van. Előtte jön persze a női színjáték hogy ő már nem boldog a pasija szemét stb. Őt kell sajnálni amiért félrelépni kényszerül. Ha pedig lebukik még neki áll feljebb és te voltál a szemét...


A bajt az elején kell kikerülni mocsárra nem szabad építeni...


Ugyanilyen csajom volt kisujjamat nyújtottam az egész karom kellett neki aztán a végén ő hagyott ott mert semmi sem volt elég neki...


Hagyd a fenébe mielőtt kinyírja a szíved és lelked!


Jó tanács volt!


Üdv


Elvis

2018. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése szerintem...
2018. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most még nem csal meg... Akkor egy két hónap múlva... Gáz!! Hagyd el keress olyat aki értékel és akibe meg tudsz bízni...
2018. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a prosti az prosti. Az öreg prostit vén prostinak hívják. Ha nem szereted a farkadon a prostikat akkor változtass. Az az érdekes, hogy sokakat ez nem érdekel.
2018. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!