Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a teendő, ha a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a párom egy "amit a trágárság szűrő nem enged"?

Figyelt kérdés

Részletesebben.

2,5 év részletesebben távkapcsolat után 2 hét múlva költözök a kedves páromhoz. Házfelújítás, cuccok fele áthozva, munkahelyen felmondva. Majd ma, amikor az új ablakokat építik éppen be, kezembe került a telefonja, melyben nyitottam egy böngészőt, mivel az én telefonom lemerült napközben. Megnyitott oldal - emailek. És látom ám, h egy idegen nő neve, az összes bejövő email feladója. Kezet a szívekre, ki ne nézett volna bele. Ugye.

Ki tudja mióta, de minimum február óta az én édes, aranyos párom ezzel az exével levelezett erotikus hangnemben, képcserékkel és Eh y jövőbeni bizonytalan személyes kufirc tárgyában.


Most fürdik a drága, de addig is. Szerintetek?


27N, ő 30F



2018. szept. 15. 19:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező úgysem hallgat senkire, majd az élet őt is megtanítja rá. Az ember sajnos olyan, hogy csak a saját hibáiból képes tanulni, másokéból nem. Hiába mondja 30 ember ugyanazt, nem veszi észre. Itt, ebben a kapcsolatban a kérdezővel van a baj, mégpedig, hogy nem dobta ki az első adandó alkalommal a bús büdös pitschába ezt a fszt.
2018. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
2018. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ. Mindannyiótoknak igaza van, annak is, aki szerint én vagyok a hülye.


Elolvastam a másik kérdést és annak válaszait is. Köszi ezt is.


Nem védésből, de még néhány részletet megosztok.


Ez egy olyan ex, akivel soha nem feküdtek le, mivel tini korban jártak. Azóta csak levelezés szintjén maradt meg kapcsolat.

200 km-re laknak egymástól, így az, h pár óra elég rá, h megdugja, nem helytálló. Természetesen a több idő megoldható volt, nekem meg bármikor tud dobni egy üzit, abból nem tudom, merre jár. De vasárnap reggel beszéltem az anyjával (még otthon lakik), és bár nem mondtam részleteket, de rájött, miről van szó és ő sem tudott semmit. Neki feltűnt volna, ha eltűnik egy napra a fiacskája.

Az üzenetekben, amikor engem említett, soha nem bántott, szidott. Sőt, azt írta, h nem fog vele találkozni, mert szeret engem.

Nem lelkiztek egyszer sem. Csak a szexuális tartalomra ment az egész.


A fentiek miatt kap még egy esélyt. Egyet. És tudom, hogy mindenki szerint ez rossz ötlet. Talán tényleg az. De az én rossz döntésem és én iszom meg a levét, ha kiderül, h igazatok volt.


És tényleg jól esett, hogy ennyien írtatok!

2018. szept. 19. 12:46
 34/34 anonim ***** válasza:
Rendben, kìvànom neked, hogy tévedjünk, és rendezni tudd a pàrkapcsolatodat! Minden jòt ;)
2018. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!