Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a teendő, ha a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a párom egy "amit a trágárság szűrő nem enged"?

Figyelt kérdés

Részletesebben.

2,5 év részletesebben távkapcsolat után 2 hét múlva költözök a kedves páromhoz. Házfelújítás, cuccok fele áthozva, munkahelyen felmondva. Majd ma, amikor az új ablakokat építik éppen be, kezembe került a telefonja, melyben nyitottam egy böngészőt, mivel az én telefonom lemerült napközben. Megnyitott oldal - emailek. És látom ám, h egy idegen nő neve, az összes bejövő email feladója. Kezet a szívekre, ki ne nézett volna bele. Ugye.

Ki tudja mióta, de minimum február óta az én édes, aranyos párom ezzel az exével levelezett erotikus hangnemben, képcserékkel és Eh y jövőbeni bizonytalan személyes kufirc tárgyában.


Most fürdik a drága, de addig is. Szerintetek?


27N, ő 30F



2018. szept. 15. 19:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

Dobj utána egy bekapcsolt hajszárítót...

Jó, nem. Hát én kipakolnék neki. Nem érdekelne, ha azzal támadna esetleg, hogy miért néztem meg az üzeneteit.

2018. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Nem volt pofája még azzal jönni, miért néztem bele.


Nem tudja, miért csinálta. NEM TUDJA.


Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Amikor írtam a kérdést, konkrétan remegtem az idegtől. És égett a pofám, hogy ekkora idióta barom vagyok, h bárkiben is megbízom...

2018. szept. 15. 21:46
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Főleg,hogy eddig elmentél miatta, de jobb később, mint soha!

Remélem már pakolod is visszafele a cuccokat!

Aztán mit mondott? KönYörög a szerencsétlen? Remélem elbzta a jövőjét, várhat majdegy normális nőre!..

2018. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért megbízhatsz másban, persze nem bárkiben, nem mindenki hülye.
2018. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Könyörög. Megígért mindent.


Annak, aki azt írta, lefotózná magukat és elküldené a képet a nőnek: Nem gondolod, h még szexelek vele? :D Egy fotó nem ér annyit.


Mindenkit felpontoztam, aranyosak vagytok!

2018. szept. 15. 22:00
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be a hülye dumájának, később majd még óvatosabban csinálja a csajozásait!! Ne gyengülj el, menekülj! Képzeld el a jövőt, hogy halál szerelmes vagy, gyerekeitek vannak ő meg halál nyugodtan csajozik tovább melletted. Légy erős kérdező! (Velem is ugyanez megtörtént)
2018. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet kérdező?
2018. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet azóta?
2018. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miert tettem.... azt jelenti ha lehet miert ne akarnám dugni
2018. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést!


Kapott egy esélyt. Tudom, tudom.

De tisztában van vele, h innentől keményen meg kell dolgoznia értem.

Igazság szerint nincs veszteni valóm. A jövőben bármi olyat tesz, ami a kapcsolatunk ellen irányul, én léptem. Van biztos hátterem, nem fog gondot okozni.


De ha gondoljátok, majd pár év múlva jelentkezem, hogy mi a helyzet. :)

2018. szept. 17. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!