Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan vagyok féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm jár a kondiba ahova a barátom is, pár fiatal lánny szokott beszélni, beszokott nekik segíteni az eddzésben, és néha tapizzák egymást, meghívja őker iralra. Ő más kislányokat taperol mikor én meg örülök ha 3 MAX 3 szex van egy héten vele, pedig igényelnék sokkal többet, de neki nincs kedve satöbbi. Nem tartom magam csúnyának, de azt gondolom barátomnak nem vagyok elég. 28N 23F
2018. aug. 28. 13:28
 1/7 Bétó apó ***** válasza:
91%
Keress olyat, aki korban illik hozzád.
2018. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát én ezért nem ismerkedek fiatal pasival.Ez komolytalan sztem .
2018. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

ő meg gyerek.

Szukgsege van a csajozasra,a flortre

komoly kapcsolatra jelen pillanatban alkalmatlan...

2018. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, jól írják az előttem szólók, sok az 5 év korkülönbség a ti esetetekben. 23 éves már nem gyerek, de nyilván még tapasztalatlanabb mint te. Ő még kalandozni, ismerkedni akar.
2018. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nekem is inkább egy 18-20 éves kellene mint egy 30.
2018. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megis mit varsz tole, hogy horgonyozon le egy kozel 30 eves no mellet? Csak 23 eves, ebben a korban bulizon es elje ki magat, ne egy nala idosebb no

Keress magadnak idosebb pasit ha komoly kapcsolatot akarsz es azt a szerencsetlen fiut hagyd beken.

2018. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Novel legyen
2018. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!