Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki egy vagy több megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy vagy több megcsalást is megbocsájtott a párjának, az miért tette?

Figyelt kérdés
Utána még tudta ugyanúgy szeretni? Működött még a kapcsolat vagy már csak szenvedés volt? Hosszú kapcsolatokra, házasságokra gondolok, nem tini szerelmekre.
2018. jún. 20. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
13 év alatt az exemmel többször előfordult, de végül otthagytam. Utána jött nekem az Igazi, és akkor jöttem rá hogy valójában azért tudtam neki mindig megbocsájtani (de bizalom soha többé nem lett) mert nem szerettem annyira....az Igazinál olyan mély volt a bizalom és a kötődés mindkettőnk részéről hogy olyan sokk lett volna, akkora csalódás, ha megcsalt volna, hogy azonnal vége lett volna (mindketten egyformán gondoltuk ezt amúgy).
2018. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!