Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy éltétek át a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek át a megcsalást? Én mikor teszem tùl rajta magam? Nâlatok hogy derült ki?

Figyelt kérdés
lassan 1 éve hogy megcsalt az exem. Õk együtt maradtak... sokáig bùjkâltak és utána vállalták csak fel magukat. sok hazugság utan amit ők műveltek... ìgy lehet normálisan êlni? Köszönöm a vâlaszokat! 28N
2018. máj. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszacsalta aztán a csajt velem, úgyhogy részemről le van zárva az ügy
2018. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mintha összedőlt volna a világ, az álmaim.Másfél éve történt, szintén együtt vannak. Túlvagyok rajta, de új kapcsolatra még nem vágyom.Kapcsolódj ki, sportolj, csinálj barátnőkkel közös programokat, hidd el, sokat segít.
2018. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egy idő után jobb lesz... Az elején nagyon rossz és azt hiszed sosem fogod túltenni magad de enyhülni fog a fájdalom. Engem a saját barátnőmmel csaltak meg... Kívánom, hogy jobban legyél!
2018. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy másfél éves kapcsolatban csaltak meg többször is. Nekem olyan volt mikor rájöttem, hogy más csajokkal találkozgat, mint a hidegzuhany... Nagyon pocsék érzés volt, mondjuk konkrét dolog (pl. csók, szex) nem derült ki, de elég egyértelmű volt a helyzet. Sajnos én nem mertem kiállni magamért, ő volt az első igazi kapcsolatom, álltattam magam sokáig, hogy biztos csak belemagyarázom, stb. Szakítani akartam utána, de még kb fél évig húztam a dolgot, hátha megváltozik stb. Persze nem bíztam benne, folyamatosan nézegettem titokban a telefonját, egyszer aztán megint találtam üziket, amik már konkrétan utaltak rá, hogy volt szex az egyik kolléganőjével stb. Na ott betelt a pohár és kidobtam. Többször kérdeztem, hogy megcsalt-e mondja el nyugodtan, mert tudom amit tudok, de ő sosem ismerte be, még mikor már mindegy volt akkor se, de több ellentmondás is volt a magyarázataiban, 100% volt, hogy megcsalt és hazudik. Na mindegy, igazából sok sebből vérzett a kapcsolat, megkönnyebbültem, hogy vége. Akkoriban ismerkedtem egy sráccal, nekem ő is segített tovább lépni, meg az idő, illetve, hogy beláttam, miért nem működött az egész és, hogy én semmit nem vesztettem ezzel, csak nyertem. Nyilván ha magadba nézel, te is tudod, mi miatt nem működött a kapcsolatotok. Vond le a tanulságot, ő mit hibázott, te mit és próbálj meg tovább lépni.

Én is nézegettem egy ideig az exem, hogy mit csinál, kivel van stb. Pár hónapra a szakításunk után összejött egy másik csajjal. Anyukámmal még néha beszéltek akkoriban és azt mondta neki, hogy TALÁN már túl van rajtam. :D Hát marhára szerethette a csajt, ha úgy jött össze vele, hogy még rajtam nem volt túl... Na engem onnantól nem érdekel, hogy mi van vele, ebből is látszik, hogy kutyából nem lesz szalonna. Szerintem neki nem lesz olyan nője, akit ne csalna meg.

Próbálj meg túl lépni rajta te is, nem tudom, a ti kapcsolatotok milyen volt, a miénk annyira nem jó, előbb utóbb szakítottunk volna úgyis, de így azért én is jobban megszenvedtem.Én is úgy éreztem a szakítás után, hogy sose lesz már senkim, de ez nincs így. Lassan 2 éve együtt vagyok azzal a sráccal aki akkor is mellettem volt és ő mutatta meg nekem, milyen az igazi szeretet. :) Te is fogsz találni olyat, aki hozzád való és nem csal meg.

2018. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4es válaszoló vagyok, az még lemaradt a sztoriból, hogy az egészben az fájt nekem anno a legjobban, hogy sosem kért bocsánatot, sosem vallotta be nyíltan, hogy miket tett és, hogy miért. Rosszul esett, hogy ennyi nem volt benne, hogy a szemembe mondja, a szakításkor se. Sosem beszéltük meg a dolgokat és így még nehezebb volt túllépni rajta. De beláttam, hogy ez már így marad, ha kattogok rajta évekig, akkor se változtat ez a dolgokon, már sose fogom megtudni, hogy mi miért történt. Én meg nem fogok még menni utána, hogy jajj, beszéljünk... Szóval elhiszem, hogy nehéz neked, ha hazudoztak neked, de sajnos ami megtörtént már nem lehet semmissé tenni. Nem teszel jót magadnak, nem leszel előrébb, ha ezen kattogsz. Csak hátráltatod magad, hogy új kapcsolatod legyen. 1 év azért elég sok idő már a továbblépéshez, bármi is volt. Nem kell rögtön belerohanni egy kapcsolatba, csak szépen lassan nyiss a férfiak felé. Nem mind ilyen szemét, mind az exed.
2018. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tovább lépni, ne velük foglalkozz. Megérdemlik egymást, te meg jobbat érdemelsz.
2018. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!