Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Többször felmerül kérdéseknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször felmerül kérdéseknél, hogy a megcsalást meg lehet-e boxsátani, túl lehet-e lépni rajta és együtt maradni?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja, amíg nincs benne, másképp vélekedik,de ha vele is megtörténik mégsem hagyja el a csalót.

Ugyanúgy láttok egy egyszeri megcsalást meg egy több éves viszonyt egyazon nővel? Van különbség, vagy mindkettő ugyanúgy megboxsátható?


2018. jún. 19. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek mind egyéni érzékenységen/megállapodáson múlnak, meg sajnos a körülményeken is (pl sokan gyerek vagy közös hitel miatt nem szakítanak). Szerintem nem az számít igazán, hogy hányszor csalt meg, hanem hogy miért, és akár-e változtatni. 5 év házasság és egy közös gyerek után én megbocsátanék, ha látnám hogy szeretné helyrehozni.
2018. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem öt év házasságra gondolok, hanem pl 4-5 éves viszonyra egy házasságban.
2018. jún. 19. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Mint ahogy nincs két egyforma párkapcsolat,úgy nincs két teljesen egyforma megcsalás sem,még ha a tipikus jelek szinte mindenkinél ugyanazok.

Én is mindig úgy vélekedtem,hogy a megcsalás semmilyen formáját nem tudnám megbocsátani,még egy hirtelen elcsattant csókot sem,de amikor belekerülsz,először nem hiszed el,hogy veled ilyen megtörténhetett.Azt gondolod,hogy csak a primitív emberekkel fordulhat elő,akik nem kommunikálnak,vagy csak a filmekben,de amikor rájössz,hogy ez a valóság,akkor csak egy kérdés jár a fejedben,hogy miért.

Aztán elötted könyörög a feleséged,hogy az egyetlen félrelépését próbáld megbocsátani,mert egy naív kis hülye,akit a kíváncsiság belevitt a bűnbe,mert előtted még soha nem volt pasival,te vagy neki az első.

Ilyenkor mindenki meginog,és már nem is olyan biztos az elveiben.

Én megbocsátottam,de soha nem felejtem el.


Jöttek a barátok és már elméletben levezényelték a válást és a vagyonmegosztást,majd az új barátnőnek valót is a nyakamba akarták varni.

Akadt köztük olyan tanárnő,aki egy buli alkalmával 6 diákjával feküdt le,a volt férje belehülyült.Volt akinek már két férje is volt egy-egy gyerekkel.

Furcsának tünt,hogy amiért ezek a nők a volt férjüket csalták meg és nem engem,ezért már ők teljesen normálisak voltak a haverok szemében.

A barátaim,családom tanácsával ellentétben maradtunk együtt,de nem bántam meg,a feleségem mindent megtesz,hogy kiérdemelje a bizalmam,én pedig soha nem hoztam fel azóta a témát.

2018. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


szóval, ha jól értem, nem tudtad elfelejteni, és nem is beszéltek már róla, elfojtod, nem verbalizálod, de azért soha nem felejted el.


strucc-politika á lá.


hűtlen asszonyka meg kapar, hogy megfeleljen neked, te meg próbálsz kitartani.


asszem erre mondják, hogy lúzer.

2018. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!