Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már szeretők? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretők? Hogy éltétek meg, mikor tudtátok, hogy a partner mással van?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom, akik már megélték, vagy van belőle tapasztalatuk. Erkölcsi kioktatást nem kérek, mert ez egy felnőtt párkapcsolatok kategória, ahol nyilván mi "csalók" is tudjuk mi a helyes és a helytelen. Érdekelnének történetek, és hogy ki hogyan dolgozta fel. Aki volt már benne, tudja, hogy nem könnyű játék.
2018. jún. 11. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen, voltam.

Egy nős férfi szeretője voltam. Sokáig tartózkodó voltam, de csak az ujjai köré csavart. Belezúgtam brutálisan.

Nem tudtam, hogy házas, nem mondta.

Nagyon jól kijöttünk, tényleg a csillagokat is lehozta nekem. Rossz volt a házassága, a nője folyton csalta, de mégsem váltak, egy ideig nem is élt vele, majd kirakták gyerekestől és visszafogadta. Itt tudtam, hogy valójában házas. Amikor átjártam hozzá láttam a gyerekjátékokat, tudtam, hogy van gyereke, de ennyi.

Tényleg szerelmes voltam belé, amikor megtudtam egy világ omlott össze bennem.

Persze ő meg akarta beszélni, nem merte elmondani stb. El fognak válni bla bla.

Először próbáltam helyrehozni, hogy akkor tényleg legyen végleges a döntése, vagy az asszony, vagy én. Ha elválik adok egy esélyt a kapcsolatnak.

De onnan már semmi nem volt a régi, már nem tudtam úgy tekinteni rá, borzalmasan szenvedtem, teljesen kinyírt a tudat, nem is tartott sokáig a "kapcsolat". Én nem tudtam így élni. Átverve éreztem magam és a lelkiismeretem sem hagyta, hogy folytassuk.


Azóta sem váltak el, ennek már lassan 2 éve, ha az utcán összefutunk köszönök, de semmi több. A felesége azóta is csalja, több férfivel láttam már... Nem tudom mire jó, de ha nekik megfelel..... :)

2018. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Engem az zavart hogy sosem lehetek 100%ig az övé és ő sem az enyém, tehát mindig másodlagos voltam. Ettől függetlenül (lehet ez furán hangzik) de szerelem volt mindkettőnk részéről.

Amikor külön voltunk nem problémáztam rajta hogy pl épp szexelnek-e vagy közös vasárnapi ebéd van a gyerekekkel, mert a munkámba temetkeztem ami maximális koncentrációt igényelt.

A sors fintora, hogy bár elváltak (nem miattam) és voltunk együtt "hivatalosan" is amire mindketten nagyon vágytunk, mégsem működött.

Az esetből tanultam, soha nem akarok többet második lenni, de nem bántam meg, mert rengeteg szép emlék fűződik hozzá, és ez több volt némi szeretői viszonynál. De többet ilyet soha.

2018. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11. mondanám azt, hogy amikor valaki nem vallja be, hogy van felesége, az igen aljas húzás, de ugye nem ítélkezhetek, mert a megcsalás sem szép dolog, és itt ebben a történetben én is csaló vagyok. Egymással mi nyílt lapokkal játszunk, de így sem sokkal könnyebb.

#12. A barátnőm megkérdezte, hogy ha mindketten függetlenek lennénk, tudnék -e vele lenni, élni. Az volt a válaszom ,hogy nem. Azért nem, mert ez így izgalmas és "szép", túl hétköznapi lenne, ha mindig egymáséi lehetnénk, és megunnánk. Gondolom ezért sem működött nálatok, mert eltűnt az izgalom. De amilyen izgalmas, olyan szomorú is sokszor.

2018. jún. 12. 22:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy éltem meg,mint a 8-as.De mi szerelmesek lettünk és bejelentettük otthon,hogy lépni akarunk,én elváltam,őt az asszony megmanipulálta és visszalépert.Akkor vége lett a szeretősdinek.Így kellett lennie,utólag már úgy gondolom,jobb is hogy a gyerekeivel maradt.Ő még szerelmes belém,rendszeresen lebukik otthon,mert napi kapcsolatban vagyunk messengeren.Én szeretetet érzek iránta,nagyon fontos nekem,de a páromat eszem ágában sincs vele megcsalni.
2018. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12. vagyok

Igen én is gondoltam erre, hogy amíg meg volt az izgalom addig minden tökéletes volt. És előtte csak hétvégente voltunk együtt, bár volt amikor napokig, de a kapcsolat mégsem működött.

2018. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15. A másik pedig, hogy úgy ahogy most megcsalja a párját, ugyanúgy megcsalna engem is, mert nem tagadta, hogy mindig voltak kilengései. Nehéz lenne abban a tudatban élni vele, minden apró jel gyanús lenne és folyton ezen kattognék, hogy Na talán most? Úgy ahogy a párját megunta, ugyanúgy megunna engem is.
2018. jún. 15. 04:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!