Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már szeretők? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretők? Hogy éltétek meg, mikor tudtátok, hogy a partner mással van?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom, akik már megélték, vagy van belőle tapasztalatuk. Erkölcsi kioktatást nem kérek, mert ez egy felnőtt párkapcsolatok kategória, ahol nyilván mi "csalók" is tudjuk mi a helyes és a helytelen. Érdekelnének történetek, és hogy ki hogyan dolgozta fel. Aki volt már benne, tudja, hogy nem könnyű játék.
2018. jún. 11. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Közös szeretőnk volt a feleségemmel. Szombat estétől vasárnap reggelig ment a szex 3-asban. Néha annyira kimerített minket, hogy hétfőn alig tudtam dolgozni menni, volt hogy a feleségen nem is tudott. Iszonyú jó volt, csak tudni kell kezelni.
2018. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
A lényeg, hogy velem mit csinál a többi nem érdekel.
2018. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Voltam. Igaz én se voltam független. Megvolt vele a minőségi szex, randik, ennyi. Én mindig a páromat szerettem, nem volt soha szükségem lelkitársa, csak egy szexpartner kellett, aki minden vágyam kielégíti az ágyban. Ő nem hiszem, hogy szerette a feleségét, de szerintem engem se. Helyén kezeltem a dolgot, nem érdekelt kivel mit csinál. Soha nem voltam olyan naiv, hogy beleessek egy nős pasiba. Ha annyira szeretne, akkor már nem lenne nős. Én se hagynám el a férjemet, így tudom miről beszélek. Nem tartom magamat ettől se többnek se kevesebbnek.

24N

2018. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer volt ilyen amikor 19 eves voltam a pasi pedig 34 es nagyon zavar a helyzet, igyhat elhagytam. Tanultam belole, nekem nem valok a nos pasik mert nem osztozom.
2018. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Valóban, nem mindenki képes erre. Én is néha nehezen bírom, sokat gyötrődök, de lehet mazochista vagyok :-)
2018. jún. 11. 19:44
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
En voltam,de mi mar hazasok is lettunk azota ,mert szerelem volt nem csak szex ahogy egyes emberek megitelik ezt.
2018. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire nem zavart, mert ilyenkor semmi érzelem nem volt csak a vérem hajtott. De már "kinőttem" ezt. 17-20 éves koromig volt csak nagyon izgalmas. Szeretönek lenni szerintem idő pocsékolás. Fiatal korban szórakozásnak tapasztalat szerzésnek izgalomnak nagyon szuper. Anyámnak van egy barátnője aki egész életében csak szerető volt se gyermeke se férje senkije nincs és nem is volt. Kérdem én élet ez??
2018. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon rosszul viselem, hogy tudom, szexel a feleségével. Soha nem álltatott azzal, hogy otthon nincs szex, azzal sem hogy van, de nem jó. Van, csak neki kevés, de az jó...

Minden este eszembe jut, hogy biztos most is szexelnek, én meg itt rágom a kefét, mert vele akarok lenni.

Napközben is sokszor szembe jut, hogy vajon mit csinál, kivel van. Nagyon nehéz.

Néha eszembe jut, hogy jobb lenne "szakítani", de megörülnék, ha nem tudnék róla semmit, és még ennyi sem jutna mint így.

Azt nem mondom, hogy szerelmes vagyok, de valamilyen szinten kötődök hozzá.

Az estéim úgy telnek újabban, hogy itt olvasgatom a sorstársak történeteit, és lesem a telefont, ugyan van-e ma 2 perce rám, ír vagy nem ír.

Lehet szeretek szenvedni..?

Ja, és azon gondolkozok, 27 évesen biztosan ilyen életet akarok...?

De úgy néz ki igen, mert ha nem, akkor már elküldtem volna a fenébe. Ő 39 éves amúgy.


Kérdező, elmeséled a te sztoridat?

2018. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Utcsó, ugyanebben a cipőben voltam. És nem lett jó vége... Ha érdekel írj rám
2018. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 igen. privátban.
2018. jún. 11. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!