Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők mikor érdemes szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mikor érdemes szeretőt keresnem? Ha évek óta nem kapok szexet otthon?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 10:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

Gyakoris "színvak" nőket kérdezni erről nem sok értelme van.

Alapból nem kellett volna éveket várni. Nincs szex, semmi gond nincs akkor mész máshoz, ha a válás/szakítás valamiért nem opció.

2018. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Először érdemes elgondolkodnod rajta, hogy mi lehet az oka, hogy a feleséged se kíván.
2018. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
Évek óta nincs szex itthon. Én kerestem, mert így nem lehet élni. Természetesen mondtam a férjemnek, hogy nekem ez így nem oké, de hiába. N
2018. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

Milyen igénytelen emberek vannak itt. Ha belelépsz a zoknis lábaddal a kutyasz.rba, akkor a koszos zoknidra ráhúzol egy tisztát, és akkor már jobb is lesz? Attól még ugyanúgy ott van a lábadon a sz.ros zokni, érzed, hogy büdös, hogy zavar. De nem baj, mert felvettél rá egy tisztát is?


Inkább senyvedtek és szenvedtek a feleségetek, férjetek mellett, mindenféle kifogásokat kitaláltok (a gyerek miatt, a hitel miatt, a szomszéd haldokló macskája miatt), csak hogy a saját gyávaságotokat, kényelmességeteket leplezzétek, mint hogy tennétek azért, hogy változtassatok. El lehet válni, vagy kommunikálni, ahogyan az értelmes emberek szoktak, és megoldást keresni a problémákra.

2018. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem az válaszoljon már a kérdésre, aki hasonló cipőbe jár. Álszenteskedő, megmondó emberek véleménye ebben a kérdésben nem igen számít. A gerincességet, meg a "kutyaszaros" hasonlatot tartsátok meg otthonra, gondolom a ti életetek mintául szolgálna Buddhának.

Ha valaki kívül keresi a boldogságát akkor mi van? Közötök van hozzá?

2018. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, elhidegültünk, nem volt szex. A szülés után csak anyaként tekintett rám, nem nőként. Én elváltam, mert nem tudnék megcsalni senkit.

N 40

2018. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Miután szakítottál a pároddal. Bár gondolom nem tudod kielégíteni (legalábbis a hozzáállásod alapján boztos vagyok benne), tehát a szerető is hamar rád fog unni.
2018. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
17-es. Marhára nem biztos, hogy a félrekacsintő félben van a hiba. Nálunk az asszony lett totál frigid, ezt be is ismeri. Akkor most én vagyok rossz az ágyba? Ha meg undorodik tőlem, akkor már ne is haragudj, de nem fogom magam szénné alázni. Ráadásul úgy, hogy mindenben én voltam az aktív, értsd ezt a párkapcsolat összes területére.
2018. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
Frigid lett? Kíváncsi vagyok, más pasival is az lenne-e....én is "frigid" lettem a férjem szerint...aztán más mellett kiderült, hogy totál gátlástalan és perverz nőszemély vagyok. :-)
2018. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Sokszor az igazi ok, amiért "nem kap szexet" az asszony, az az, hogy úgy néz ki, mint egy éltes mosónő. Trampli, elhízott, mosdatlan.
2018. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!