Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idô után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idô után érdemes bemutatni otthon a barátnôt? Ki mennyi idô után mutatta be otthon a párját?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be és nincs gond.
2014. ápr. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned, nálam ugy müködik, hogy inkább nálunk vagyunk én 1-2 hét után bemutattam a barátomat a szüleimnek, de volt olyan kapcsolatom, hogy 1 év után mentünk el a barátom családjához. Tehát, ha ugy érzed akár pár randi után is bemutathatod, persze csak akit tényleg el tudsz fogadni, még akkor is, ha megszakadna a szerelmi kapcsolatotok, barátként is, becsülöd és normális annyira, hogy megismerhesse a családodat. De van aki kivár egy nagyobb ünnepet, karácsonyt, husvétot, szülinapot és akkor hivja meg. 20L
2014. ápr. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept..


A párom 3 hét után mutatott be az anyukájának..

Én csak 4 hónap után mutattam be őt a szüleimnek.

Már házasok vagyunk egyébként...

2014. ápr. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshogy működik ez. Én 2hét után mutattam be a párom, ő engem 1hónap után. Amikor azt érzed hogy itt az ideje, bemutatod.
2014. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:
Nekem az exemmel apám a szakításunk napján találkozott először... És mivel ezután rögtön összejöttem a mostani barátnőmmel, érthető hogy nem annyira siettem hazahurcolni, kb másfél hónap után csak. Az ő szüleivel viszont már aznap találkoztam, amikor összejöttünk. Szóval körülményektől függ, nincs erre aranyszabály. Akkor vidd, amikor már tudtok sok mindent egymásról és büszke vagy a barátnődre :)
2014. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak a férjemet mutattam be a családomnak. Korábbi kapcsolataimból senkit sem. Feleslegesnek tartottam minden pasit idehozni. Ezzel anyu is egyetértett:D Azt mondta ő pasit csak az esküvőnkön akar látni....


Ehhez képest már mikor a férjemmel jártunk együtt, 2 hónap után rágta a fülem hogy mikor hozom el.


Végül pont 5 hónaposak voltunk amikor eljött, addigra már jegyben jártunk 4 hónapja. Épp felújítás alatt volt a ház, ezért kivártuk amíg minden visszakerül a helyére, és ezért jött ennyi idő után. Meg már untam anyu sirámait is:D


Ő 2 hét után mutatott be az anyjának (nem szólt róla előre hogy találkozni fogunk vele...én ezt korainak tartottam mormogtam is miatta egy ideig...ha tudom előre, esetleg felkészülök vagy valami...)

2 hónapon belül ismertem meg a többieket, úgy mint 2 sógornő, unokahúg, és nagymama. Az apukája meg nagyon régóta nem él már:( nem ismerhettem meg.

A nagynénjét, nagybátyját és unokatestvéreit csak másfél évvel később, az esküvőnk után 2 héttel ismertem meg az aktuális karácsonyi ebéden. Mivel erre az eseményre csak házastárs lehet hivatalos, barátnő, menyasszony nem. Így akkor voltam először. (erről ugyan megvan a véleményem de mind1....


1 sógornőmet és 1 sógoromat mai napig nem ismerem pedig 4 éve vagyunk együtt...viszont a férjem nem tartja velük a kapcsolatot. Szóval sose találkoztam velük én sem. A bátyját meg még utálja is:D

2014. ápr. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

#6, ti egy hónap együttjárás után jegyeztétek el egymást?

Vagy nagyon meg volt alapozva ez korábban, vagy nagyon meggondolatlanok lehettek...

Elárulod, mennyi idősek vagytok és mióta ismertétek egymást? Meg milyen szinten?

2014. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

En a 19eves baratommal majdnem 3honapja vagyunk egyutt es kb.2hete mutattam be anyumnak apumnak meg 1hete:) En az o szuleit meg nem ismerem sajnos:'c Igaz azert mert a csaladja nagy resze az orszag madikoldalan van..(:( Anyukajat meg mondjuk ugy nem nagyon kedveli..:// Asszem az egesz csaladjabol az egyik occset ismerem ot is ugy hogy az egyik haveromnal voltunk es ott talalkoztam vele es itt mondtak hogy az az occse...(:(

Szo amikor ugy erzed hogy szereted annyira hogy a legfobtosabb emberek koze vidd:)

2014. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 28, a férjem 25 éves jelenleg. Akkor 24-21 évesek voltunk amikor megkérte a kezem. Neten ismerkedtünk meg. 18 nap ismerkedés után találkoztunk, és az első randitól egy pár vagyunk, mert rögtön tudtuk hogy egymást akarjuk. Az első nap kialakult a szerelem gyakorlatilag. Ez nem felelőtlenség volt részünkről, egyszerűen éreztük hogy megtaláltuk az igazit egymásban. Ezt csak az érti meg, és az érzi, aki szintén megtalálja....

És nem azonnal házasodtunk egyébként, hanem másfél év után. Bár a férjem már fél év után elvett volna... csak a suli miatt vártunk. Szóval semmi felelőtlenség nem volt. Megvártuk amíg mindketten végzünk a sulival, dolgozni kezdünk ez 1 év volt. Aztán összeköltöztünk, és fél évre rá megházasodtunk.


Nem mindenki vár 5-6 éveket...időpocsékolás olyan pasival lenni akivel max 2 év alatt nem jutunk el legalább az eljegyzésig. (ez persze saját vélemény, és nem tizenévesek tinikapcsolatairól beszélek, hanem felnőtt emberek kapcsolatáról)

Egyébként az első lánykérés után megkérdeztem biztos ezt akarja e, mert számomra a lánykérés komoly dolog. Elég érett volt már akkor is ahhoz, hogy ilyesmivel ne vicceljen. Kértem hogy gondolkozzon még rajta, de 2,5 hónap után újra megkért... én meg már leszartam hogy van aki szerint korai. Mi így éreztük jónak és ennyi.

2014. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!