Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aggódnom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Az elején elmondanám, tavkapcsolatban élünk párommal. 34 évesek vagyunk, 2 hetente találkozunk egy hétvégére. Nem igazán volt titkolózás egymás előtt, telefon se volt tabu téma, mégis ez okozza a mostani aggodalmam. Előzményben volt olyan látogatott oldal, hogy "Biztos jele ha tetszel a pasinak", "3 dolog amitől beléd szeret", "10 jel, hogy tetszel neki".. Aztán meg ilyen szerelem kötés gyertyával vagy micsoda.. Megkérdeztem tőle, hogy ez micsoda. Azt mondta a gyertya szerelem kötés miattam volt, hogy biztos őt szeressem. A többi meg hogy tudja, hogy tetszik nekem.


Kérdem én.. ha már együtt vagyunk hónapok óta, miért kell tudnia, hogy tetszik nekem? Nyilván igy van, ha ő a párom. Attól félek valaki más tetszik neki vagy ilyesmi. Vagy csak túl reagálom a dolgokat?


2018. máj. 15. 10:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a mai napig olvasgatok ilyesmit, nem azért, mert más tetszik...ezek tényleg ilyen csajos dolgok, kis hülyeségek. Nem kell komolyan venni.
2018. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!