Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aggódnom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Az elején elmondanám, tavkapcsolatban élünk párommal. 34 évesek vagyunk, 2 hetente találkozunk egy hétvégére. Nem igazán volt titkolózás egymás előtt, telefon se volt tabu téma, mégis ez okozza a mostani aggodalmam. Előzményben volt olyan látogatott oldal, hogy "Biztos jele ha tetszel a pasinak", "3 dolog amitől beléd szeret", "10 jel, hogy tetszel neki".. Aztán meg ilyen szerelem kötés gyertyával vagy micsoda.. Megkérdeztem tőle, hogy ez micsoda. Azt mondta a gyertya szerelem kötés miattam volt, hogy biztos őt szeressem. A többi meg hogy tudja, hogy tetszik nekem.


Kérdem én.. ha már együtt vagyunk hónapok óta, miért kell tudnia, hogy tetszik nekem? Nyilván igy van, ha ő a párom. Attól félek valaki más tetszik neki vagy ilyesmi. Vagy csak túl reagálom a dolgokat?


2018. máj. 15. 10:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, 34/f
2018. máj. 15. 10:16
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg nem fogod megtudni, mit csinál azon a 12 napon, amikor nem együtt vagytok. Normális kapcsolatot kellene kialakítani, nem bohóckodni.
2018. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Elolvastam, először mosolyogtam, de valami mégis eszembe jutott aminek talán hasznát veszed.


Mivel a hölgy láthatóan kicsit eltolódva a szélsőségek irányába képes bármilyen "praktikát" bevetni ezért azt javaslom neked, hogy nagyon figyelj a fogamzásgátlásra, mert megesik, hogy ilyen mentalitású nő gyerekkel akarja magához láncolni a férfit annak a tudta nélkül.

2018. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a cikkekre semmit nem alapoznék. Férjes nőként én is elolvasom néha ezeket, és nem azért mert tudni akarom tetszek e valakinek. Ezek ilyen általános női témák.


Az már más, hogy 34 évesen két hetente egy hétvége nem nem kapcsolat. Legalábbis nálam. Ebben az időben ki tudja még mit csinál meg kivel...

2018. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt, össze fogunk házasodni, mégis rákattintok Facebookon az ilyen cikkekre, amiket írtál. Meg még olyanokra is, hogy "ki szeret titokban" "ki lesz a férjed" meg ilyen hülyeségek. Az olyanokat is megnézem, hogy 5 jel, ha a pasi szakítani akar, meg ilyenek, pedig minden rendben köztünk. Ez kb olyan, mint hogy az újság hátulján elolvasom a múltheti horpszkópomat, hogy lássam bejött-e. :D


A gyertyás dolog szerintem ijesztőbb.

2018. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg túl reagálom a dolgot.. Egyébként hatalmas vita volt ebből. Rögtön megkaptam, hogy betegesen féltékeny vagyok mert a telefonját nézegetem. Mondjuk már elmondtam neki, hogy valaki más tetszik neki, nem gond. Csak szóljon, mondja el őszintén, nem fogok haragudni. Nyilván elhagynám de legalább őszinte dolog lenne. Na mindegy, majd lesz valami. Köszönöm a válaszokat.
2018. máj. 15. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az volt, hogy nem biztos ebben a kapcsolatban. Mennyire mutatod ki félé az érzelmeidet? Szoktál bókolni? Vannak közös tervek hosszú távra?
2018. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én teljesen kimutatok mindent. Simogatom, ajándékokat viszek neki, segítem ahol csak tudom, mindig mellette vagyok.
2018. máj. 15. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok együtt a párommal, de a mai napig olvasgatok ilyeneket. Szimplán kíváncsi vagyok mire vágyik a férfi és mivel tehetném magamat jobbá és érdekesebbé az Ő számára.

Szerelem kötést gyertyáról meg általában akkor olvasnak a nők, ha nem biztosak abban, hogy a párjuk szereti őt. Mivel te írtad, hogy kimutatod felé az érzelmeidet így nem hinném, hogy gond lehet vele .. mégis csak van valaki más a képben? :/ Nem akarom az ördögöt a falra festeni. Figyelj a viselkedésére, mennyire változott meg, mennyire titkolózik.

Remélem minden rendben!

24L

2018. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"szerelem kötés gyertyával"


Én a helyedben menekülnék. :D

2018. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!