Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is aggódnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is aggódnom kellene a párom exe miatt?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, együtt neveljük a 2 éves kisfiát.

A feleségével azért romlott meg a kapcsolata 1 évvel ezelőtt, mert párom megcsalta, mégpedig egy a szomszédjukban lakó fiatal (párom 38 éves, a csaj 25) és nagyon szép nővel. Miután szóba jött, hogy elválik és ő akarja nevelni a gyereket, a csaj mondván ő még élni szeretne, otthagyta. Azóta is itt lakik a szomszédban és amikor párom meglátja mindig zavarba jön, látom rajta hogy ez a nő nem közömbös neki még a történtek után sem.

Én nem vagyok ilyen "jó nő" és sokan mondták már, hogy csak azért van velem, mert én elfogadtam a gyereket.


2015. szept. 9. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááááát.... igen.
2015. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Eleve nem kellett volna összejönni olyannal, aki megcsalja a párját, csak mert kéznél van a "friss husi". Ez elég sokat elmond a jelleméről...
2015. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez utólag derült ki, kb. 4 hónap után. Mert az utcán összetalálkoztunk a csajjal, ő ránk köszönt, erre párom meg köszönés nélkül szabályosan "bemenekült" előle a lakásba. Nem tudtam mire vélni a dolgot, én nem ismertem a nőt, de ezután a sztory után rákérdeztem páromnál hogy mégis mi a fene volt ez, kicsoda ez a nő.
2015. szept. 9. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az exe, csak a sexe.Igen félj.
2015. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

38 évestől ez elég gyerekes viselkedés, eleve is.

Sajnálattal mondom, de így gondolom, te tulajdonképpen pótléka lehetsz annak a nőnek.

Most, hogy a párod gyerekügye megoldódott,(mert együtt nevelitek) megint szóba jöhetne a kisasszony.


Az exfeleség nem törődik a gyerekkel? :O

2015. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az exfeleségnek van új pasija, avval van elfoglalva. A gyereket heti 1x viszi el, akkor is csak pár órára.
2015. szept. 13. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Sorry,de szerintem túl sok jót ne várj ettől a pasitól!Felnőtt emberként kéne viselkednie,ehelyett látványosan csakis a farkával gondolkodik,tehát éretlen korához képest.Ismerem ezt a típust,nem leszel boldog mellette.
2015. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!