Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te lefújnád a lagzit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lefújnád a lagzit?

Figyelt kérdés
Ha a vőlegényedről megtudnád, hogy az egyik ismerős lánnyal közelebb kerültek egymáshoz érzelmileg?

2018. máj. 6. 20:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ez pontosan mit takar?
2018. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Az esküvő elmarad, de a bulit megtartanám 😃 ne vesszen már kárba a begektetett energia 😃 ott leinnám magam és felszedném valami rokonát, aki bejön 😆
2018. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

A vőlegényem szerelmes dalokat, szerelmes verseket küldött neki, a lelkidolgait vele beszélte meg, köztük a mi problémáinkat, hogy velem mi nem jó, mire vágyna, ilyenek.

Már van egy közös kisgyerekünk, és tervezzük a következőt, a család miatt ki kéne tartanom, vagy ez rossz előjel?

2018. máj. 6. 20:18
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az esküvőt fújnám le, hanem a kapcsolatot is.Az anyagi veszteséget simábban dolgoznám fel, mint azt, hogy akivel esküvőt terveztem, átvert és megalázott.Búcsúzás egy életre, aztán Felőlem úgy érzelegnek a továbbiakban, ahogyan akarnak.Egy életem van, nem pazarolom el egy megbízhatatlan alakra.
2018. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

De nem feküdtek le egymással, ez biztos, és nem is csókoloztak, mert a lány Belgiumban dolgozik és neten volt csak kapcsolatuk.

Könnyen beszéltek, itt vagyok egy másfél évessel, meg 150 meghívott rokonnal, egy félkész házzal és egy felfüggesztett fősulival, amit be akartam őszzel fejezni.

Hova menjek, mit csinéáljak?

Az ingatlan közös, az autó közös, gyerek közös.

2018. máj. 6. 20:24
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
szopacs...
2018. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
én kidobnám a faszit, a lagzit elengedném, a sulit befejezném..... most még kifarolhatsz, pár év múlva már nehezebb lesz..... ja, és el ne hidd, hogy ásó, kapa, nagyharang, az ilyenek nem változnak.... ha megteszi ezt most, mikor leginkább oda meg vissza kéne legyen tőled, akkor mit vársz, miben reménykedsz????????!!!
2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezz második gyereket, az elsőt is hiba volt bevállalni! Az esküvőt most még mindig könnyebb lefújni, mint majd a válást, meg gyermekelhelyezést, meg vagyonmegosztást intézni....
2018. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Az a bajom, ha lemondom a lakodalmat el kell mondamom a szüleimnek és a párom szüleinek is, hogy miért.

És ha elmondom az igazat a két bátyám és öcsém szerintem felkoncolja a páromat, apukám csak azért nem, mert ahhoz már idős és beteges, de szerintem a sógorom, vagyis leendő sógorom is tökön rúgná a páromat, plussz anyukája nagyon szégyellené a dolgot.

Ha nem mondom el az igazat, akkor hazudnom kell, amit nem szeretnék, azért sem, mert a rokonság szerint én lennék a semmirekellő nő, aki tönkreteszi a család életét azzal hogy vissza táncolok.


Mit tegyek?

2018. máj. 6. 20:40
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Jájj, hát akkor te már el is döntötted ezt. Minek kérdezel?

Szerinted jobb belevágni egy xar házasságba, ahol már most is csak az ingatlan köt össze, mint ciki helyzetbe kerülni.

Nem vagyunk egyformák.


Ha nincs hova mennem, és az ingatlan közös, én a pasit dobnám ki, és húzzon Belgiumba romantikázni. Az ingatlanból meg kifizetem, vagy gyerektartás helyett lemond róla.

A 150 rokon meg menjen, bulizzon, igyanak az egészségemre. Vagy meghirdetek egy játékot facebook-on, hogy kisorsolod a komplett lagzit, 10 ezer egy tombola, és aki nyer, az jól jár, neked visszajön az ára, aki nem nyer, az meg ennyit kibírt.

Ez is megoldva.


De évekig szívni egy rossz házasságban nagyobb ráfizetés, és ezerszer cikibb. Ennek ismeretében beszülni még egy gyereket a legnagyobb lúzerség a világon. Úgy is válni fogtok.

2018. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!