Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 M alatt ki lehet hozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 M alatt ki lehet hozni egy lagzit 50 főre? Vendéglőben. Pest megye vagy vidék

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 09:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen.
2017. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Haa mindenki visz magával teát meg szendvicset és telóról nyomatjátok a zenét

2017. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a 60 fős jött ki kb. 600ezerre, de úgy, hogy a ruhát ismerős varrta 60e-ért (ez a bérlés legalja, felső határa meg a csillagos ég), dj ismerős szintén 60-at kért (ez is olcsónak számit), a fotós meg ingyen jött, szintén ismerős. Dekoratőr nem volt, a köszönőajándék, ültetőkártya, meghívó saját készítésű volt. Szóval ilyen homemade-módszerekkel+ismerősökkel megoldható.
2017. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Megkérdezhetem, hogy hol tartottátok? :)

2017. aug. 17. 09:50
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Persze, csak nem a hagyományos lagzis menüvel és szolgáltatásokkal. Ha lemondasz az olyan esküvői szolgáltatásokról, mint fotós, videós, zenész, vőfély, sminkes, körmös, stb. és jelentősen korlátozod a fogyasztást, akkor igen.

Én voltam olyan esküvőn, hogy ahol minden fogást kiporcióztak mindenkinek, pl. a főfogásnál kihozták az egy szelet husikát körettel, a desszertnél az egy db palacsintát, aztán kuss mindekinek, repeta nincs. Jó volt egyébként, bár hazafelé megálltunk egy mekinél.

2017. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudtok spórolni a kaján kívül minden máson, vagy ha lemondtok a dekorról, zenéről (vagy elég a magnó), csittifitti ruciról, fotósról stb., akkor igen. Anélkül elég necces.
2017. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó!


:DDD köszi a választ, ilyenen mi is voltunk, elég gáz volt, sosem tenném meg, akkor inkább nem tartok.

De azért ne kedvetlenítsetek el, hát vagy a proli megoldást választom v nem tartok? Tuti kell, hogy legyen valami alternatíva. Pl. nem hajnalig tartó party, hanem csak egy szolid vacsi?

2017. aug. 17. 10:15
 8/22 A kérdező kommentje:
a mekis kommentelőnek írtam, csak azóta már írtatok, amit köszönök mindenkinek!!
2017. aug. 17. 10:16
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
6-700-ból kijön 50 főre mindennel együtt.
2017. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó!

El tudod küldeni nekem - akár privát üzenetben- a helyszínt,ahol megoldható ennyi összegből? Hálás lennék érte!

2017. aug. 17. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!