Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 M alatt ki lehet hozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 M alatt ki lehet hozni egy lagzit 50 főre? Vendéglőben. Pest megye vagy vidék

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 09:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha csak vacsi, akkor biztosan. Egyre többen választják ezt a verziót.
2017. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Lagzit nehezebben.

Ha meg pesti vagy és vidéken tartanád,ott a szállás és utazás. Nem lenne olcsóbb

Nekünk csak egy ebéd lesz a szűk családnak,szerintem majd pár hónappal előtte lefoglalok egy félreeső asztalt,vagy egy kisebb vendéglátó helyet 1-2 órára és svédasztalos büféebedet kérnék. Ennyi fér nekem bele ami nem fusztrál.

Ha táncos dinom-dánom a terv az szerintem sehol se lesz olcsó és jó is egyben.

2017. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Amúgy épp ezért fogjuk mi is azt csinálni, hogy csak szűk család, bemegyünk egy étterembe egy félreeső asztalhoz, és akkor étlapról mindenki azt rendel, amit akar (leves-főétel-desszert), és csak egy ebéd lesz, aztán "könnyes búcsú". Mi így tudjuk megoldani, hogy ne legyen prolis a dolog, és ki tudjuk fizetni. Van, amikor le kell mondani dolgokról.
2017. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelök! Ez a verzio is játszik nálunk is! Kérdésem: ti igy is felvesztek menyasszonyi ruhát? (Bocsi ha hulye kerdes, hallottam már különböző opciókat erre)

Zene akkor nem is lesz?

Mi barátokat is szeretnénk hivni.

2017. aug. 17. 17:50
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak az anyagi részét nézed, akkor ezzel nem jársz jobban. Amennyivel kevesebbe kerül a kaja, minimum annyival kevesebbet fogsz kapni nászajándékba a vendégektől.
2017. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Amugysem kapnánk sokat. :) meg mi nem ezt nézzük, nem kalkulálunk azzal, hogy visszajön, szerintem nagy bátorság arra apellálni.

Rászánunk egy fix.összeget és ha visszajön csak örülünk

2017. aug. 17. 18:11
 17/22 anonim ***** válasza:
Én több ilyenen voltam, zene nem volt, vagy laptopról háttérnek, nem táncolni. Ruhája mindenkinek volt.
2017. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én veszek ruhát. Nekem a fontossági sorrendem a ruha, fotós, kedvenc éttermek közül meg a legjobb ajánlat.

Persze a vőlegényem után :D

2017. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nem úgy tűnik, mintha nem az anyagi részét néznéd. Csak ma kiírtál vagy 4 kérdést erről.
2017. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Te vagy az aki privátban is azzal zaklat hogy kérdést írtam ki? Hát ez vicc. Egyet írtam, de kaptam jo tippeket és ha ez az ára, akkor még huszat is kiirok csak neked. Na huzz vissza a himzésedhez és szervezd te is az esküvőd. Vagy ne :D
2017. aug. 17. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!