Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A sógoromról véletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sógoromról véletlenül megtudtam, hogy megtetszett neki valaki. stóljak a nővéremnek?

Figyelt kérdés

ők 2 éve házasok, egy ismerőstől hallottam vissza, hogy a húsvéti locsolás alkalmával szinte érezhető volt, ahogy szikrázott a levegő sógorom és ennek az ismerősnek a húga között.


állítólag már ismerik egymást valahonnan, azért is ment el sógi locsolkodni hozzá, a lánynak már van egy kisgyereke, de a párjával szétmentek, tesóméknál még nincsenek gyerekek.


az ismerős szerint miután locsolt a sógorom a nővel bementek a szobájába, és csukott ajtónál voltak közel 1 órát.


elmondjam a testvéremnek?



2018. ápr. 28. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ne avatkozz bele a kapcsolatukba, még ha fáj is.
2018. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Vékony jég. Ez az ismerőstől hallottam, hogy ő látta, hogy ez meg az és, hogy állítólag ismerik egymást, de nem biztos plusz még amit hozzákörít vagy belehallucinál csak arra jó, hogy jól megkavard a szart még akkor is, ha nincs.

Ha megcsalta akkor megcsalta, ha meg nem akkor nem. Konkrétan senki nem tud semmit, de jó ürügy, hogy elültesd a bogarat a fülébe és tönkre tedd a házasságukat, hiszen akkor tényleg minden jobb lesz.

2018. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Első hozzászólás, ahol a kettessel egyetértek. Amíg nem tudsz biztosat, addig nincs semmi.
2018. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Most miért lett a válaszom leszavazva?


A sok leszavazó b..rom.

2018. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked még sohasem tetszett meg senki? Ha nekem 100 nő tetszik, akkor te szólsz mind a 100-nak? :D
2018. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Én szólnék, hogy ez a pletyka jár. Ha minden rendben van köztük, akkor nincs ok aggodalomra, és talán a pasi is összekapja magát, és nem kavarodik többé ilyen helyzetekbe. Ha meg nincs minden rendben velük, jobb, ha a gyerek előtt kiderül.

Én sose bocsátanám meg a tesómnak, ha elsunnyogná ezt.

2018. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!