Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet "véletlenül"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "véletlenül" megcsalni a párunkat?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg, de még 40 felett sem értem.
2017. márc. 18. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül sehogy. Lehet jobb a lelkiismeretének, ha azt mondja véletlenül történt.

Bár ezt én sem értem. Szét teszi a lábát és hopp egy farok vagy mi?

2017. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Olyan lehet, mint egy közlekedési baleset. Csak úgy jön a semmibál és már is megtörtént, maradnak a roncsok.
2017. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lio77 ***** válasza:
100%
Megy hazafelé a boltból,megbotlik és már ott is a baj.Gondolom hasonlóképpen.
2017. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es, a közlekedési baleset nem minden esetben előzhető meg.A megcsalás viszont igen, ha az embernek van esze és használja is.Vagy rosszul gondolom?
2017. márc. 18. 08:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A baleset is megelőzhető, ha mindenki figyelmes. A hangsúly a véletlenen van.

Mondjuk, megcsalásra, mindent mondanák, csak nem a véletlen szót. Azt még értem, ha nem készült előre a megcsalásra, csak hagyta magát sodródni. Egy buliba elszáll az önkontroll, vagy hasonló, de ez sem véletlen műve. Inkább egy adott helyzet, ahol rosszul döntött abban a pillanatban.

2017. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Sétált az utcán megbotlott és ráesett egy kukira?

Kajak nem értem. :D

2017. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Pff látszik h az itt lévők még nem voltak igazán durva buliba :D

Van h úgy ébredsz föl h fogalmad sincs mi történt az elmúlt 12 órában. Látod h egy tök idegen helyen vagy és fogalmad sincs h kerültél ide. Oldalra nézel és ott fekszik egy csaj melletted. Na kb így...

2017. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Benyitott egy sötét szobába, talált egy kukit, hát gyorsan beleült, igazán nem sejthette, hogy az nem a párjához tartozik, mert az éppen 20km-re melózik onnan.
2017. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pff látszik h az itt lévők még nem voltak igazán durva buliba :D"



ez a felnőtt párkapcsolati rovat, a 12 órás blackoutokból meg réges régen kinőttünk

2017. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy a késsel a lépcsőről lefelé jövet véletlenül 42-szer egymás után beleesel az asszonyba és az meghal.
2017. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!