Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfinek van családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek van családja és tart egy szeretőt, nem fél hogy véletlenül meglátják őket együtt?

Figyelt kérdés

Tehát amikor találkoznak valahol, és tegyük fel beül a nő kocsijába, vagy fordítva. vagy ha ő elmegy a nőhöz akkor nem félnek hogy egy ismerős véletlenül arra téved, és meglátja őket? Kisvárosra gondolok inkább ahol mindenki ismer mindenkit, és ha meglátják őket akkor mindenki számára egyértelmű hogy nem csak barátok. Ekkor a férfi nem fél hogy ha például egy ember ha meglátja őket és kiderül a dolog, akkor el is vesztheti a feleségét vagy és a gyerekeit?

Vagy ilyenkor hogy kivitelezik a találkozásokat? Egyáltalán nem jelennek együtt az utcán?

(Aki oltogatni jön azokat akiknek szeretőjük van az inkább ne is válaszoljon mert a kérdés nem erről szól. Köszönöm)

Azok a férfiak/szeretők akiknek volt hasonlóban részük nyugodtan leírhatják, mert kíváncsi vagyok.


2016. jún. 16. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem félnek, simán kimagyarázzák. Szerintem...
2016. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rövid ideig voltam egy ilyen pasival (a kamus fajta volt, hogy már mindjárt szétmennek, meg a szegény gyerek miatt). Szeretőnek nem nevezném magam, mert nem feküdtünk le, de találkozgattunk, szóval talán releváns a válaszom. :)

Mi főleg Pesten találkoztunk (vidéki városban élt), és már a vonatállomáson sem csókolhattam meg vagy foghattam meg a kezét, nehogy valaki látásból-ismerős pont akkor menjen haza, és esetleg beárulja az asszonynak. Azt, ha csak együtt láttak volna minket, simán kimagyarázta volna. Volt is, hogy gond nélkül hívta arra ismerőseit, munkatársait, ha épp fontos volt, és sose zavarta, hogy ott vagyok. Csak éppen nem mutatott be semmilyen státusszal, hogy kije vagyok neki.

2016. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!