Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan nyithatnám fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyithatnám fel a nővérem szemét?

Figyelt kérdés
Adott a kapcsolatuk,7 éve vannak együtt a barátjával (nem értem miért nem vette feleségül eddig), van egy 5 hónapos kisfiúk is, együtt élnek ami nyilvánvaló ennyi idő után. A pasija folyamatosan csalja, terhessége alatt is csalta. Most is van egy nála 10 évvel fiatalabb szeretője. (nővérem 25, barátja 30) Facebookon és egyéb közösségi oldalon nincsenek közös képei onnantól kezdve a nővéremmel mióta babát várnak, de a kisfiával sincs közös képe a srácnak. Hogyan mondhatja hogy szereti ezek után? Akkor miért csalja meg?

2018. ápr. 10. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hogyha az én nővéremet megcsalná a férje, mindenképpen elmondanám neki.
2018. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hiába mondom neki, a pasija letagadja... Mindig csak azt hajtja neki mennyire szereti, és ő elhiszi.

Valahol a nővérem is sejti, de magának sem képes bevallani hogy ez van, elhiszi hogy szereti a párja. Szerintem ha szeretné nem tenne ilyet.

2018. ápr. 10. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

És a nővéred szült neki, és 25 évesen enyni esze van....

Nem rosszból modnom...de egy ilyne, nőnek nem nevezhető lénynek nem tudod felnyitni a szemét. Nem véletlen van ebben a helyzetben

Te csak próbálj ne rá hasonlítani...és már jobb vagy az átlag nőktől

2018. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Ezt miért most? 7 éve ezt csinálja. Miért nem a terhesség előtt? Gondoltad megvárod, hogy teljesen elcseszi az életét?

Miből gondolod, hogy nem tudja?

Mitől lesz jobb, ha megtudja, szakítanak, és egyedül marad egy babával?


Nekem az az érzésem, hogy téged se a jóindulat vezérel.

2018. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

szerezz az afférokról bizonyítékokat

hangfelvétel, fotók, cset, mail


a tesód pedig nem 100-as, bocs.


nincs vmi mentális baja, ami megakadályozza őt, h. szembesüljön a valósággal?

2018. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nővéred tisztában van vele, hogy csalja a párja, csak homokba dugja a fejét. Több ilyen nőt is ismertem, bárki bármit mondott, neki az volt a fontos, hogy a férje azt mondja, szereti őt. Nem kell felnyitni a szemét, majd ha neki már nem felel meg ez a helyzet, akkor kilép belőle.
2018. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
"Hogyan nyithatnám fel a nővérem szemét?" - Nem is tudom... kombinátfogóval...?
2018. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

“Nekem az az érzésem, hogy téged sem a jóindulat vezérel.”


Nos, lehet pont Ő a szerető.


Bár, csak nem lenne olyan gerinctelen, hogy összejöjjön a testvére párjával. Igaz, kérdező?

2018. ápr. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én boldog párkapcsolatban élek...



Mindig panaszkodik, hogy dugdossa a telefonját a barátja, még a wc-re is viszi magával, csak délután 5ig dolgozik, mégis este 10-11 körül esik haza, mikor mondom neki hogy biztosan nem malmozni marad a munkahelyén megharagszik rám, hogy ne fessem az ördögöt a falra és hetekig nem beszél velem. Nem tudok mindig mellette lenni, ő Debrecenben él, én pedig Pesten.

2018. ápr. 11. 08:43
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Elmondtad neki a véleményedet, ezzel már mindent megtettél. Ha panaszkodik neked állítsd le, hogy nem vagy kíváncsi a sirámaira, pontosan tudja milyen ember. Nem kell neked bizonyítékot gyűjteni, egyszerűen ha felhozza a témát mindig tarts ki a véleményed mellett. Neked nem kötelességed megmenteni őt, a tájékoztatás volt egyedül elvárható tőled, amit megtettél. Tudom, hogy sajnálod őt, de ennél többet nem tehetsz, ami már ne volna tőled extra erőfeszítés.
2018. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!