Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miből tudhatom hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy a barátnőm hazudik, megcsal?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már 3 szor voltam együtt és mindig 1-2 hétig tartott.A lány sokszor hazudott nekem, kifogásokat keresett mért nem tud találkozni stb.. Egy nap rámírt és kibékültünk. Rengetegszere elmondta hogy bocsánat és hogy tudja hogy hibás. Adtam neki egy 4. esélyt. Megigérte hogy jó lesz minden és hogy megváltozott. 1 hete vagyunk most együtt. Minden nap napi 2 órát együtt vagyunk. Sétálunk, leülünk, beszélgetünk, nevetünk sokat, nagyon jól érezzük magunkat együtt.Sokat ölelkezünk, csókolózunk,ölembe ül stb.. Sokkal sokkal másabb mint volt és sokkal többet foglalkozik velem mint régebben. VISZONT kb mindig amikor befejezi a talizást velem, megy a barátnőjével talizni. Tegnapi esetet mesélem el. Ugye kb 2 órát voltunk kettesben aztán azt mondta hogy megy a barátnőjéhez 15 percre és megy haza. Oké elkisértem a barátnőjéhez, aki a szomszédom. Által lakik tőlem a barátnője. Aztán láttam hogy egy kocsi jött értük amiben 2 srác ült. Beszálltak és elmentek valahova. Ekkor kezdtem nagyon aggódni hogy vajon kik azok,mit csinálhatnak. 2 órát nem volt fenn a barátnő m facen. Aztán 2 óra múlva rámirt,hogy küldjem el neki a képeket amikor csókolóztunk. Kérdezdtem hogy kik voltak azok a srácok azt mondta hogy a barátnője haverjai. És hogy ők 3 an elmentek bulizni a csajomat meg kirakták a háza sarkánál ami 5 percre van onnan kocsival. És mi van ha hazudik? Honnan tudjam hogy nem e hazudik? Nem mutatom neki ki hogy aggódom de 3 szakitás után negyedszer már elég nehéz és idő kell hogy valakiben megbízz 100% osan. Mi van ha az a 2 óra alatt a srácokkal volt? Tudom hogy féltékeny vagyok, de ez mind azért van mert már tudom hogy ért a hazudáshoz. Amikor velem van kint akkor is hazudik a barátnőinek hogy otthon van de később mégis elmegy velük talizni úgy hogy ne tudják meg hogy velem volt. Mi van ha velem is ezt csinálja? Nagyon szeretem őt és nem szeretnék csalódni benne negyedszer is.
2018. ápr. 1. 09:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Napról napra egyre jobb és jobb a viszonyunk, egyre nyitottabb felém. Minden reggel felhív beszélünk kicsit aztán folytatjuk írásban és mindig van téma, aztán este kimegyünk sétálni. Nagyon jól érezzük magunkat együtt és nincs olyan pillanat amikor nem nevetünk. Rajta is látszik hogy boldog velem.A telefonját soha nem dugja előlem. Vannak udvarlói akiket elvileg majd lekoptat. Na majd meglátjuk. Mert egyébként gyönyörű csaj és érthető hogy az ilyeneknek sokan udvarolnak.Na de neki tudni kell lekoptatni. Ezek a jelei annak hogy szeret engem.Mert ilyet nehéz megjátszani. A másik meg az hogy emelett nem is akarom azt hinni hogy megcsal vagy ilyesmi. Ha meg megcsal vagy hazudik nekem akkor úgyis előbb utóbb megtudom és akkor tudom hogy megjátszás volt. De mint mondtam szerintem ilyet nehéz megjátszani. Ha mégis megjátszás akkor vége.Nagyon remélem hogy minden rendben lesz.
2018. ápr. 2. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!