Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nő, akinek 35 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő, akinek 35 éves koráig nem volt egy tartós kapcsolata sem, mert a drága karrierjével volt elfoglalva, most hirtelen kitalálta, hogy gyereket akar és lecsapott egy nős pasira. Hogy van gerince ilyesmihez?

Figyelt kérdés

#férfi #nő karrier
2018. márc. 21. 21:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%
És ha egy nős férfi csak barátkozna egy számára szimpatikus nővel? Ezt a nő megérzi, vagy minden közeledést udvarlásnak fog fel?
2018. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Bence_ ***** válasza:
71%

Felnőtt párkapcsolat.

"Lenyulták a férjem" a masik nem a tulajdonod. Ő azért ment el így tartotta jónak.

Roppant vacak amikor a másik elmegy, de jobban jársz ha rendbe rakod magad a helyett, hogy kifelé mutogatsz.

2018. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem egy személy, a 35 éves karrierista nő gerinctelensége.

Ő egyedülálló és vagy kezdeményezett vagy fogadta a kezdeményezést, és a férj dolga lett volna vagy visszautasítania vagy nem kezdeményeznie. Másrészt ha így "tovább áll", akkor annyira nem jó az a házasság. A nő boldognak, a férj pedig boldogabbnak érzi magár, mint a jelenlegi házasságában.

Az hogy miért nem tartotta fontosabbnak a házasságát már egy másik kérdés.

2018. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem olvastam végig a válaszokat, mert nem érdekel.

Viszont ez a jelenség gyakoribb mint gondolnád.

Független 30-as jól szituált nők jönnek össze nős 2-3 gyerekes pasikkal. Az okát ne kérdezd. Na szóval összejönnek ezekkel 2-3 kölyökkel és anyucival a háta mögött. És meg van róla győződve, hogy az élete most már teljes lesz. Aztán jönnek a problémák, pénz, a kölykök, exanyuci... Én sem értem miért kell nős pasikat választani amikor a független normális 30-asokkal Dunát lehet rekeszteni. De aki összeáll egy ilyennel, egy pillanatig nem tudom sajnálni.

Akit elhagytak, az pedig örüljön hogy egy ilyen gerinctelen féregtől megszabadult. Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.

2018. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
Èn aki házas vagyok nem ettrm ,hogy miaz hogy lecsapott a ferjre?! Ha menni akar akkkr az megy .Lecsapott ,elvette,stb ezek olyan kifogasok,ha nrm erzi jol magat barmelyik fel minek eroltetni a dolgot.Sokan tulajdonnak fogjak frl a ferjet,itt kezdodik a problema.Ha mar nem szeret akkor inkabb huzzon a pi@ aba mint ,hogy szenvedjek mellette.Miert jo az egy egy nonek ,hogy a ferje vele marad ,de mas utan vagyakozik? Vagy csal?,nekem ez magas...
2018. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
38%

Tehát irigykedsz a nőre, mert ő nem függ a férjétől, mint te, kérdező.

Szánalmas, hogy itt is a lúzerebbek már kapnak az alkalmon, hogy szidják a gonosz, dolgozni szerető nőt, miközben más kérdések alatt meg azon megy a rinya, hogy a nők csak a pénzüket akarják. Fuck logic.

2018. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
A volt férjemet is egy ilyen karrierista nő vitte el. Miután kiderült, hogy orvosilag nem lehet gyereke a nőnek, a volt férjem szerette volna visszakönyörögni magát hozzánk (van közös gyerekünk), mert a nőnek így nem kell pasi. Megmondtam, hogy egye meg, amit főzött. Ő akkor döntött, nem nézte se a gyerekét, senkit. Nem leszek szamár.
2018. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Mert egy karrierista g...i .
2018. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy lepontozol a tények még nem vàltoznak. Igen, az az ember aki hàzas, kapcsolatban élővel kezd, igénytelen hulladék, de ettől még a foglalt félen múlik a dolog. Aki akarja, csak azt viszik. Nem tartott senki pisztolyt a fejéhez, hogy dugj meg, vagy telepumpàllak ggolyóval. A gerinctelenségre nincs kifogàs. Azért csàbíthattàk el mert belement. Neki kellett volna azt mondani, hogy nem , mert hàzas és szereti, tiszteli a felesègét. Az ilyesmi sosem a 3. fél hibàja.
2018. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!