Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nő, akinek 35 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő, akinek 35 éves koráig nem volt egy tartós kapcsolata sem, mert a drága karrierjével volt elfoglalva, most hirtelen kitalálta, hogy gyereket akar és lecsapott egy nős pasira. Hogy van gerince ilyesmihez?

Figyelt kérdés

#férfi #nő karrier
2018. márc. 21. 21:56
1 2 3
 11/29 Interferencia ***** válasza:
93%
Nem szép dolog, de kettőn (hármon?) áll a vásár.
2018. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

7: Kiegészítésül elmondom azt, hogy a nő általában ahhoz vonzódik, aki udvarol neki.

Tehát a galád férjellopó hölgyek is úgy kerülnek kapcsolatba férjekkel, hogy a férj kitartóan ostromolja őket először, és a nő ezt a magatartást szereti meg, ennek nyomán kezd el vonzódni az adott férfihez.

2018. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
23%

#12: Ezt mégis mire alapozod? Elég elhamarkodott kijelentés. Főleg úgy, hogy rengeteg pasi mondja, hogy sokkal több lány figyel fel rájuk olyankor, amikor kapcsolatban vannak és naponta jönnek a nőktől azok a kérdések, hogy "ugye szeret?".

Az emberek ahhoz vonzódnak, aki bejön nekik.

2018. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
37%

Úgy van hozzá gerince, hogy puszta ösztönökre hivatkozva odadobta az összes méltóságát, tartását és megalázza saját magát ezzel. Neki már minden mindegy, ezért is süllyedt idáig. Soha az életben nem fogja levakarni magáról, hogy ő volt az a bizonyos harmadik, a szerető. Igénytelenség a legjavából!

Amúgy meg csak arra a pasira lehet lecsapni aki hagyja magát. Ő sem jobb semmivel.

2018. márc. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Előttem van a jelenet...galád karrierista nő fegyvert ránt, a férfi fejéhez fogja, hogy márpedig te most velem jössz, otthagyod a feleséged. Szegény férfi mi mást tehet, elmegy a nővel.

Eltaláltam kérdező, így volt? :)

2018. márc. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

13: Te 40-es férfi vagy? Kikkel szoktál összejönni, akiknek udvarolsz, vagy jön olyan is, akire még nem figyeltél fel és ő udvarol neked és beadod a derekad?

Én ilyet még nem láttam, és egy kapcsolatról sem hallottam, ami így jött volna létre, de ha neked szokott így lenni, akkor elfogadom.

Az energiák úgy működnek, hogy a férfi nyit (kifelé árad), és a nő reagál (magába fogadja, megtartja és megsokszorozza).

Bennem nőként mindig így alakul ki a vonzalom.

Vagyok regisztrálva társkeresőn is, 90%-uk nős, és bizony udvarolnak, jönnek, nyomulnak.

2018. márc. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%

#16: Üdvözöllek a 21. században. Az nyit, aki nyitni akar, nemtől függetlenül.


"Bennem nőként mindig így alakul ki a vonzalom."

Oké, ez így tiszta sor. Benned. De ne húzd rá mindenkire, mert nem mindenki olyan, mint te.


"Vagyok regisztrálva társkeresőn is, 90%-uk nős, és bizony udvarolnak, jönnek, nyomulnak."

Egyrészt: Miből gondolod, hogy a társkeresőn lévők 90%-a nős? Ez is elég abszurd...

Másrészt: Társkereső, ahol ez a cél. Jó, hogy nyomulnak. De ezt a környezetet nem húzhatod rá a hétköznapokra.

2018. márc. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%

Érdekes az, amikor a férjet is ilyen esetben ugyanannyira hibáztatják, mint a nőt.

Mivel tudvalevő, kissé könnyebb eltekerni egy pasas fejét,(férj!) ilyen esetben.

Próbálná meg egy pasas egy feleség fejét elcsavarni, aki dgva van tartva, jó módban él, stb.

Kb lehetetlenség.

Kissé hányingerkeltő ugyanolyan hibásnak beállítani a férjet.


Gondolom a nő lelép majd ezután, a gyerektartást felveszi, a pasas meg mehet hajléktalannak a hülyesége miatt, hogy a pcsére hallgatott.

Inkább vágta volna agyon azt a qrvát egy lapáttal a kert végében, jobban jár.

2018. márc. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Eléggé hányingerkeltő már itt is kivonni a felelősség alól a férfiakat. Vagy az esküvőn mutatta az orvosi papírt, hogy "szívem, nem ígérhetek hűséget, ha a farkam feláll, bedugom a legközelebbi lyukba, sajnálom, állat vagyok".


Annyira lenézitek a férfiakat.

Itt is játszik, amit az 57%-os mondott. Amit mondasz, RÁD igaz, ne terjeszd ki a bűnöd, hogy kisebbnek tűnjön.

2018. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
A te férjedet nyúlta le? Különben ha a pasit vinni lehetett, akkor az a házasság annyit is ért, biztos a szőnyeg alá voltak söpörve a problémák.
2018. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!