Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan köztetek, aki végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki végül úgy döntött, többéves viszony után, hogy elmond mindent a pasi feleségének?

Figyelt kérdés
Hogy történt, mi lett a vége, ki hogy reagált rá?
2018. márc. 15. 19:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%

"Mondhattad volna,hogy jó, akkor előbb zárd le, aztán jöhetsz."


szó szerint ezt mondtam neki, 2 akkalommal köszöntem el tőle, hogy nem akarom ezt így folytatni, mert nem korrekt a nőjével szemben.

és tudod mit mondott???


hogy tiszteletben tartja a döntésemet, ha kilépek, de keressem bármikor a jövőben, mert mindig elérhető lesz számomra, és hiányozni fogok neki.


tehát biztatott, bátorított, adta alám a lovat.


mikor meg elmondtam és mailekkel igazoltam a nőjének, hogy a pasi annak ellenére is biztatott, hogy folytassuk, miután elköszöntem tőle, nos utána azt hazudta a faszi a nőjének, hogy én zaklattam.


ezen rohadtul felháborodtam, hiszen feketén-fehéren ott volt, hogy miket mondott nekem, dátummal együtt.


de a nő olyan sokkot kapott, h. szerintem pszichésen így tudta csak feldolgozni, hogy hitt ennek a gerinctelen pasijának, és közös erővel minket utálnak.


engem, és a közös barátunkat, aki igazolni tudta, mint szemtanú, hogy minden igaz, amit mondtam.

2018. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
43%
#9 te meg is érdemelted, hogy visszanyaljon a fagyi ;)
2018. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
63%

a fagyi nem nyalt vissza, már ha érted ennek a kifejezésnek a lényegét.


én egyenes gerinccel tudtam kilépni ebből a helyzetből.


nem én haszudtam, nem én csaltam meg érzelmileg bárkit, nem én vezettem meg a másikat.


de ha neked ennyi jött le a sztoriból, az a te szegénységi bizonyítványod.

2018. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Tudtam róla, de nem tudtuk mire vállalkozunk, mivel jár ez az egész. Szeretjük egymást, de képtelen dönteni. Párszor elküldtem, de mégis jön. Mind 40 felett vagyunk, ők közel 20 év házasságban. Nagyon szoros a kapcsolatunk, szinte kettős életet él, hozzám is szinte hazajár. Gondoltam ha ő nem, majd én cselekszem, akkor legalább így vagy úgy vege lesz ennek a lehetetlen helyzetnek.
2018. márc. 15. 20:33
 15/37 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem volt többéves, sőt, egyetlen egy alkalom volt. Pontosan azért, mert akkor még abban a hitben voltam, amit behazudott, vagyis hogy szingli.

Utána lebukott, én nem akartam találkozni vele többet. Jött itt is a "Jó, igen együtt vagyunk, de szar a kapcsolat" duma. Nem dőltem be, leráztam. De nem hagyott békén. Tiltottam, írt másik fiókról. Nem válaszoltam. Többször eljátszottuk ezt, míg be nem sokalltam, és ráírtam a nőjére, elküldtem a pasas leveleit.

Na, én onnantól mindenféle hazug kurwa voltam, aki photoshoppal szerkesztette meg a printscreenelt leveleket, a pasival mi sosem találkoztunk, csak én kinéztem magamnak, meg akarom szerezni, és ezzel állok elő... A pasi is letagadta a dolgot, és megfenyegetett, szálljak le a csajáról, mert baj lesz...

Azóta eltelt pár év, a "szar" kapcsolat persze azóta is tart, sőt, tavaly született meg a közös gyerekük...

2018. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%

"Mert talán nem tud róla a szerető, hogy ő szerető valójában"


Ugye senki sem hiszi ezt el? A nők még a legapróbb jelekre is figyelnek egy kapcsolatban,még egy teljesen hűséges férfinél is előfordulhat, hogy gyanakodnak rá, hátha van valaki más is. Akkor meg még jobban figyelnek mindenre.


Úgy is fogalmazhatnánk, hogy egy távoli és messzi párhuzamos univerzumban elképzelhető, hogy a nő nem tudja ő csak egy szerető, csak ez nem az az univerzum..

2018. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
65%

"míg be nem sokalltam, és ráírtam a nőjére, elküldtem a pasas leveleit.

Na, én onnantól mindenféle hazug kurwa voltam..."


nálunk is pontosan ez volt!


rágalmazásért vagy becsületsértésért (utána kell nézni ennek a jogszabálynak), de szembe jutott, hogy bacca meg, beperlem!


tehát az valami téboly, hogy ő moccant rám, ő kérte, hogy ne lépjek ki, majd amikor elmondtam a nőnek az igazságot, azt hazudta, hogy én vagyok azaklató.


és komolyan, vannak olyan idióta nők, akik hiába látnak egy mailt vagy csetbeszélgetést, amin minden ott van, dátummal együtt, képesek azt bemagyarázni maguknak, hogy nem is volt semmi, nem is csalták, nem is árulták el őket.


az ilyeneket nem tudom sajnáéni.


és erről a fasziról egyébként kiderült, hogy minden korábbi kapcsolatára is az volt a jellemző, hogy még benne volt a kapcsolatban, mikor már másokkal cicázott, és ahogy összejött az új zsákmány, dobta az éppen aktuális nőjét.


velem ugye nehéz dolga volt, mert megmonftam neki kereken, h. én nem leszek harmadik, és ezt így nem folytatom.

2018. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
72%

"Ugye senki sem hiszi ezt el? A nők még a legapróbb jelekre is figyelnek egy kapcsolatban,még egy teljesen hűséges férfinél is előfordulhat, hogy gyanakodnak rá, hátha van valaki más is."


de, elhiszem!


7 milliárdan élünk a földön, renfgeteg fajta sors és szituáció van.


mindig a szeretőket blamálják, pedig hallod nagyon sokszor van az, h. rohadtul nem akarsz szerető lenni, és egy faszi hazugságainak hála, az leszel.


ismerek olyanokat, akik nem jöttek rá.


miért?


ha a feleségek nem jönnek rá, hogy van szerető, akkor a képlet fordítva miért ne lenne ihaz, hogy szeretőket is meglehet téveszteni, hogy nincs feleség?!

2018. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

"ha a feleségek nem jönnek rá, hogy van szerető, akkor a képlet fordítva miért ne lenne ihaz, hogy szeretőket is meglehet téveszteni, hogy nincs feleség?!"


Mert mondjuk egy szerető nem vihető haza akármikor, vagy egyáltalán nem, sokkal kevesebb időt lehet rá szakítani,nem mutatkozhatsz vele akárhol, nem mutathatod be a családtagoknak. Egy szeretőt könnyebb elrejteni, mert nem laksz vele,nincs vele házassági kapcsolatod,nincsenek gyerekeitek,közös bankszámla, karikagyűrű estébé,estébé. Soroljam még a nyilvánvalóbbnál nyilvánvalóbb dolgokat?

2018. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
89%
Sok nő benyalja a nős pasik szövegét.Elhiszi, hogy így rossz, úgy rossz otthon "szegény, szerencsétlen párának".Logikus gondolkodás híján nem jut el odáig, hogy végiggondolja, ha annyira rossz otthon, akkor miért nem lép ki a rosszból?Elhiszi a farkavezérelt hím minden kifogását, ígéretét a nagy szerelem hatása alatt...hagyja magát akár évekig is megvezetni.Aztán csodálkozik, ha nincs változás.Folyton reméli, hogy ő is olyan "szerencsés" lesz, mint pár szerető, akikért a csalárd pasi lelép.Ezen sem gondolkozik el, hogy nem feltétlenül lenne főnyeremény egy ilyen lény.Eszébe sem jut, hogy mellette is félrekefélhet a nagy szerelme, ha rá is ráun, vagy éppen konfliktusok vannak köztük.Igen, a szerelem vakká és agy nélkülivé teszi a szeretővé vált nők többségét.Könnyebb dagonyázni az elképzelt álomvilágban, mint szembenézni azzal, hogy valójában kinek is rakják szét a lábukat a semmiért.Amelyiknek levis esik idővel, hogy mibe keverte magát, az is csak addig jut, hogy "dehátszeretem", meg az a "rossznémber", aki otthon kényszerrel tartja a pasit.Az még véletlenül se jut az eszébe, hogy a nagy szerelmének ez a kényelmes.Vannak, akik megérdemlik, hogy így járjanak a hülyeségük miatt.
2018. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!