Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek?!

Figyelt kérdés
Miert van az ,hogy ha szerető lép a képbe,egybol az budos k....a .?!Azzal bantjak hogy na ugyse fog fel valalni es csak masodik leszel.Aztan amikor a pasi felvalalja akkor meg azert k....a mert a " boldog" csaldot tonkre tette.....Az emebreknek semmi se jó.Kerdezem ezt úgy ,hogy hazzasagban elek 12 éve.! csak latom ,hogy a kornyezetemben ahol elváltak harmadik miatt ,ott mindig ez a duma,hogy a budoa k....a elvette ,a paromat pedig " boldogok voltunk.Moert hihetetlen ,hogy ket ember már nem szereti egymast es ,a harmadik aki jon az az igazi.?
2018. febr. 16. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha boldog a kapcsolat, akkor nem jönne a képbe harmadik. Ez tény.
2018. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanígy gondolom 1 .! Egyik barátnőmet csalta a férje ,nem egy nővel,ahannyal csak tudott le feküdt.A barátnőm megis azzal buszkelkedett ,hogy utana ment es megfogta a nő haját.....Mert ugye szegeny pasi nem hibas ,csak a k....a maszott rá.! Aztan mikor mar a 100 ik nő derult ki akkor valtak el.Akkor jott ra ,hogy hiaba tepi meg a nőket nem a nők a hibasak.
2018. febr. 16. 20:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg a másik,mimor azt mondjak,hogy elcsabitotta tőlem.Pont a ferjemmel beszeltunk erről a témáról,egyik nap ,hogy ez nem igy működik ,mert a ferfiak jobban át gondoljak ,hogy lepjeneke! Főleg aki gyerek mellett is meg akar szabadulni a felesegtol az ott nem lehet jó házasság!Ezert nem értem meg ezt a kijelentest ,hogy boldogok voltunk csak jott egy nő es ugy elhappolta a pasit.véleményem szerint ilyen nincs! pedig feleseg vagyok,es ha barmi tortenne koztunk is ,nem a harmadikat hibaztatnam.mert abbol indulok ki ha nekem jon egy pasi es el akr csabitani
2018. febr. 16. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Attol nem valok el!!!! ha boldog vagyok.
2018. febr. 16. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert könnyebb azt gondolni, hogy nem te voltál lúzer/buta/naiv stb., hogy nem vetted észre, hogy egy gusztustalan sunyi alakkal élsz együtt, hogy teljesen félreismerted azt akivel évek óta együtt vagy. Hát nem könnyebb áldozatként beállítani a szeretett férfit, aki amúgy nem tehet semmiről? Nem könnyebb a harmadikat, azt a szemét riancot hibáztatni aki rámászott a párodra? Sokan így gondolkodnak. Az embereknek nem könnyű belátni, hogy hazugság volt az egész életük. Szerintem is baromság, de azért nem mindig tudom őket hibáztatni. Én is 10 éve vagyok a párommal, ha kiderülne hogy megcsal úgy érezném, hogy semmit nem ért az elmúlt 10 év. Nem azt, hogy jaj de szép volt jó, hogy megtörtént, hanem , hogy semmi értelme nem volt átverés az egész, és elpazaroltam ennyi évet az életemből. Lehet könnyebb lenne a szeretőt hibáztatni, mint szembe nézni azzal, hogy csődöt mondtam a párválasztásnál (ne adj isten én is elrontottam valamit, bár ebben nem hiszek feltétlen, hisz van akinél fejre is állhatsz akkor is röptében a legyet is...)
2018. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igy van utolsó.Nekem is ugyanez jutna eszembe.A barati korunkben volt egy pár.3 eves viszony derult ki.A feleseg válasza az volt,hogy botlas volt a ferje részéről.Hogy lehet 3 evig botladozni ?
2018. febr. 16. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Lassan négy éve vagyok együtt egy házas férfival. Bár azt mondja jól megvannak, szépen élnek, én mégis úgy látom, inkább csak békében elvannak egymás mellett. Tisztei mint gyerekei anyját, soha egy rossz szót nem mondott rá. Külvilág felé tökéletes család. De azt gondolom, ahol minden rendben van, ott egy harmadiknak esélye sincs képbe kerülni.

Ja, és nem én nyomultam rá, ő keresett önszántából.

2018. febr. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ,elhiszem mert van barátnőm aki 3 ik.Es amikor a pasit kidobja akkor mint egy kisgyerek megy sírni a pasi ,hogy ne hagyja el.Szóval en megértem.Csak azt a felét nem,hogy miert tűri valaki a masodik helyet.? Ha annyira jó a feleség nem kell masodik nő.Ha meg nem akar válni gyerek miatt akkor ne is dugjon félre!
2018. febr. 17. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!