Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen férfiakról?

Figyelt kérdés
Mostanában szembesültem vele,hogy vannak ilyenek : kb.15 éve van felesége,és mellette már 10 éve ugyanaz a szeretője.Tehát 2 kapcsolatot visz egyszerre.Hogyan lehet ennyi időn keresztül kettős életet élni úgy,hogy semerre se dől el a mérleg nyelve ? A szerető tud a feleségről,tuti hogy a feleség is tud valamit.És nincs nagy vagyon,hogy e miatt ne lenne válás.Ilyen pár hónapos viszonyokat hallottam már,de hogy 10 évig szeretőt tartani,nekem ez már magas.
2017. nov. 13. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Istenkirályok.
2017. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Király csávó lehet, aki valószínűleg azt tesz a nőkkel amit akar.


És ami a legjobb, hogy nem tehetnek ellene semmit.

2017. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nincs nagy vagyon. Lehet hogy egyikük sem tudna anyagilag jól kijönni ebből. Egy nem válásnak ezernyi oka van, semmi köze a kapcsolatokhoz.
2017. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenek miatt rohadt nehéz megbízni a férfiakban.
2017. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Úgy hívják, hogy nyitott kapcsolat, elfogadják azt, hogy a párjuk mással is lefekszik.

A kérdés csupán az, hogy miért vannak még együtt. A válasz, anyagi függőség, gyerekek, de az is lehet hogy ezzel együtt is szeretik egymást.

Én is tudok ilyen kapcsolatról, 25 éve házasok, de mindkét félnek voltak már szeretői.

40F

2017. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne akard, hogy véleményezzem őket. :) Nincs kedvem moderálni magam.
2017. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy a szóban forgó nők is inkább elfogadják ezt, mint hogy valaki olyat keressenek, akin nem kell osztozniuk.
2017. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt kèt 60+os munkatársam akik arról beszéltek sokszor, hogy k..hoz járnak meg hogy felszed neten nőket bérel nekik napokra szobát...aztán, hogy nyugdìjba fognak menni.
2017. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Nem is tudom. Igazából nincs lesújtó véleményem. Ilyen az élet. Sokan elfelejtik, hogy a nőknek is fontos a szex.Írok egy példát: Tudok egy hölgyet akit szintén több éve csal a férje. Már nem fiatalok de napi szinten még mindig van szex. Emellett a férfinek szeretője is van akivel heti egyszer-kétszer van együtt. Szerintetek ha a feleség válna 50 évesen találna-e másik ilyen pasit mint a férje aki még mindig napim szinten kielégíti?
2017. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem értem a problémát ebben. ha ugyanaz a csaja évek óta akkor az már érzelmi kapcsolat is.
2017. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!