Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik úgy keresnek pénzt, hogy közben kb. semmit sem csinálnak?

Figyelt kérdés
Befektetések, semmittevős munka stb. Nem vagyok dúsgazdag vagy ilyesmi, nagyjából ilyen átlagjövedelem jön be ezekből, csak ezért kb. a fülem botját sem kell megmozdítanom. Sokkal több időt tudok szentelni a hobbijaimra.
2017. nov. 10. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Engem imádnak, igaz jól is nézek ki és intelligens is vagyok.
2017. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi lenne ezzel a gond? Aki okos, úgy keres pénzt, hogy minél több szabadideje maradjon.
2017. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Aki okos, annyi pénzt keres, amennyi elég, nem annyit amennyit tud. Butusok....

31/f

2017. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A lánytól ugyan már messze vagyok - bocsi -, de azt, hogy király/ügyes vagy, és tök jó neked! De tényleg. :)

41/N

2017. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi! Good luck for your life!
2017. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Irigyelném. Bár én lennék ilyen mázlista és/vagy zseni.
2017. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Társadalmi célú hírdetés
2017. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak befektetéseim, de én szeretek több lábon állni, és fontosnak tartom, hogy a társam is hasonló szemléletű legyen. Tudod, ritka, amikor valaki annyira mázlista, hogy csak befektetésekből tényleg meg tud élni hosszú távon, akár egész életében. Ettől függetlenül örülök, ha neked szerencséd van, de én ebben másképp gondolkodom.
2017. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor mozdítsd meg a füled botját, és átlagjövedelem helyett keress sokat!
2017. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Aki okos, annyi pénzt keres, amennyi elég, nem annyit amennyit tud."


Ezzel teljesen egyetértek. Viszont én jelenleg bőven keresek annyit, amennyi elég.

Minek keresnék többet, ha ebből is marad mindig?

2017. nov. 10. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!