Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexuálisan vonzódni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódni egy harmadik személyhez megcsalás?

Figyelt kérdés

Mármint,ha nem akarok tőle semmit, csak szexuálisan vonzónak látom valamiért.

Csak annyi, hogy megláttam, elkönyveltem ezt magamban, gondolom, majd lecseng.


Mennyire necces ez, ha egyébként kapcsolatban vagyok?


Soha nem kezdenék vele, meg mással se. Egyszerűen csak vonzónak látom és kész.


-lány-


2017. dec. 6. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkoztat ez téged, ha tényleg semmit sem jelent számodra?


A megcsalást pedig mindig 1 párkapcsolat 2 tagja definiálja. Mindenkinek máshol van a megcsalós vonal.

Te megcsalásnak vélnéd, ha a párod járna a te cipődben?

2017. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A semmit nem jelent azt jelenti, hogy a valóságban sosem közelednék hozzá így, hogy van párom. Ha nem lenne, talán, de az sem biztos.


Nem zavarna, ha a párom mást is vonzónak találna rajtam kívül, hosszú kapcsolatban (5+ év) ez elkerülhetetlen.

De a férfiaknak ezt valahogy mindig jobban elnézték...

2017. dec. 6. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ez fantázia.


A pasik is képzelegnek milyen lenne a pultos csajjal,vagy a marketinges nővel esetleg a házban lakó hosszú combú szőkével....


Fiatalon érdekes nekem nem volt ilyen,de most,hogy középkprú vagyok vannak olyan fiatalabb férfiak akiken megakad a szemem -néha szégyenlem is ,hogy jöhetnek ezek az érzések....

Nem volt soha más kapcsolatom a páromon kívül és nem x-idő után fogok céda' lenni ,de ez van.

Meg ugye az a másik úgy sem szeretne így már nem is olyan érdekes:)


Szerintem ez ilyen belső magánügy.

Aki meg azt mondja ő aztán soha és kikéri magának az hazudik!

Szóval ez csak ábrándozás nem megcsalás'!

2017. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitöl lenne megcsalás?
2017. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás.

Attól mert valakinek van párja nem csak vele működhet a kémia ha így lenne nem lenne hűtlenség.

Lassan 6 éve vagyok párkapcsolatban és többször éreztem már azt hogy más férfit is vonzónak találtam de ettől senki nem hűtlen szinte minden emberrel megesik ha egy olyan emberrel találkozik.

Az más téma ha ennek az erős vonzalomnak valaki nem tud ellenállni.

Bár a hűtlenségről van egy sajátos gondolatom de ezt inkább most nem osztanám meg.


Úgyhogy nyugi majd elmúlik idővel :)

2017. dec. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy megcsalas.

Ha meghazasodik valaki es 60 evig monogam, huseges, szeretetteljes kapcsolatban van (en meg ilyet nem lattam), akkor abban a 60 evben szerinted egyetlen vonzo embert sem lat soha? Naugye.

2017. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!