Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Nagyon fontos! A páromnak kb 1 hete valami furcsa elváltozások vannak a péniszén.

Figyelt kérdés
Előtte együtt voltunk utána nekem nagymennyiségű folyásom lett. Azelőtt összevesztünk kb másfél hétig nem volt szexuális kapcsolatunk. Laptopon nézegetett szex oldalakat, azt mondta azért nézte mert én nem szexeltem vele és semmi hátsó szándéka nem volt. Szerintetek megcsal? A kinézetemmel nincs gond, nagyon csinosnak tartanak ugyhogy szerintem nem arról van szó hogy rám unt. Tőlem biztos nem kapott el semmit mert én senkivel nem voltam. Értelmes válaszokat szeretnék felnőtt emberektől! Persze ő mindent tagad.24 éves anyuka

2017. nov. 17. 22:59
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Na miújság kérdező?
2017. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Mi újság, kiderült mi lehet a betegség?
2017. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
A kérdező nem válaszol. A sürgősségin jól mondták, a barátja elkapta valakitől. A kérdezőtől kapta el, ezért nem válaszol. Velem is ez történt. Én kaptam el a páromtól és ő is ugyanúgy hisztizett velem. Amikor a nőgyógyász elmondta, hogy gombája van, lejjebb vett a hangnemből. Állítólag több oka lehet és ráteheti a pasira is. Azóta kidobtam mint a macskát.
2017. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Vettek vert tole es 18.-an kell visszamenni az eredmenyekert
2017. dec. 1. 19:25
 35/40 anonim ***** válasza:
Akkor nemigen gomba
2017. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Akkor mi??? Szerinted?
2017. dec. 2. 16:26
 37/40 anonim ***** válasza:
Felesleges találgatni, majd kiderül. Csomó minden lehet, és nem feltétlenül ismert nemi betegség, hanem valamilyen.baktérium által okozott gyulladás, ilyesmi.
2017. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"A furcsa elváltozások: kb 1. hete sebes neki és ma piros pöttyök is jelentkeztek."

Akkor nézd meg ezt a videót mielőtt a barátodat kidobod. Rájössz, hogy tőled kapta el. Kérhetsz tőle bocsánatot.

Akár ki is dobhatod utána, lehet egy megértőbb és türelmesebb nőt kap akitől ha elkapja a gombát nem azonnal a megcsalás jut eszébe.

https://www.youtube.com/watch?v=s2oDmX-bMI8

2017. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

És itt a válasz arra, hogy te hogyan kaptad el:

https://www.youtube.com/watch?v=92C3uY874cI

2017. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló. Te honnan veszed hogy gomba? Egyáltalán nem biztos, hogy az.
2017. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!